Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!

Plotki o rozwodzie księżnej Kate i księcia Williama znów przybrały na sile. Tym razem do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II, która postawiła parze ultimatum. Czy książęta Cambridge posłuchają monarchinię?

Księżna Kate i książę William zmagają się podobno z poważnym kryzysem w związku. Chociaż jeszcze do niedawna uważano ich za idealnie zgrane i dopasowane małżeństwo, brytyjska prasa od kilku tygodni regularnie donosi o nowych konfliktach między zakochanymi, które zaczynają przybierać na sile.

Między małżonkami ma dziać się na tyle źle, że nie tylko księżna przez pewien czas zamieszkała u mamy, ale także książęca para poważnie myśli nad rozwodem. Wygląda jednak na to, że do niego nie dojdzie. Wszystko przez królową Elżbietę IIktóra podobno już dawno podkreślała, że nie wyraża zgody na kolejne rozstanie w rodzinie.

Jak podaje Express, monarchini już przed laty powiedziała Williamowi by mądrze i rozsądnie wybrał partnerkę, z którą spędzi resztę życia. Elżbieta nie chce bowiem żadnych publicznych rozstań w rodzinie:

Warto podkreślić,  że królowa jest głową Kościoła. Z zasady jest więc przeciwna królewskim rozwodom – zaznaczył informator tabloidu.

Do tej pory królowa tylko kilka razy zrobiła wyjątek od tej reguły. Zgodziła się m.in. na zakończenie małżeństwa Karola z Dianą czy Sary Ferguson i księcia Andrzeja. Kolejnego wyjątku robić jednak nie chce.

Mamy więc nadzieję, że małżonkowie wkrótce zażegnają kryzys i znów w ich relacji pojawi się słońce.

Zobacz: Żałoba w Pałacu Buckingham! Królowa Elżbieta II straciła najbliższą osobę

Zobacz: Królowa Elżbieta II zwalnia pracowników. W pałacu Kensington nie dzieje się za dobrze

Zobacz: Bajkowy ślub w rodzinie królewskiej! Suknia panny młodej robi ogromne wrażenie! Wśród gości byli królowa Elżbieta II i książę Harry!


Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Kate i William w drodze do ołtarza

Kate i William w drodze do ołtarza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×