Szukaj

Książę William i księżna Kate przyłapani na czułościach. Tabloid serwuje gorące zdjęcie. Pałac próbował je ukryć

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i księżna Kate niedługo będą świętować 10 lat małżeństwa. Z tej okazji tabloid zaserwował czytelnikom gorące zdjęcie pary. Zobaczcie.

W 2002 roku Kate zaczęła umawiać się z kolegą ze studiów, Williamem. Ale podczas gdy chłopcy jej przyjaciółek mieli w najlepszym razie zostać menedżerami lub dyrektorami w międzynarodowych korporacjach, jej wybranek prawdopodobnie już niedługo zasiądzie na brytyjskim tronie.
Przyszli małżonkowie wpadli na siebie na klatce schodowej w akademiku szkockiego Uniwersytetu w St Andrews. To spotkanie zaważyło na ich dalszym życiu.
Już niedługo, bo w kwietniu, będą świętować 10-lecia ślubu. Z tek okazji tabloid New Idea zafundował swoim czytelnikom ich intymne zdjęcia.

Intymne zdjęcia Kate i Williama obiegły prasę

Pałac podobno usiłował ukryć te zdjęcia. Zostały zrobione w 2009 roku i pokazują księcia Williama i Kate Middleton, którzy namiętnie całują się na parkingu. Para właśnie zeszła się ponownie po krótkim zerwaniu w 2007 roku. Chociaż królewski protokół stanowi, że nie powinno się okazywać publicznie uczuć, książę nie mógł się powstrzymać. Zostali przyłapani podczas ich tajnego spotkania w The Potting Shed Pub w Crudwell w Anglii, w środku nocy.

To był pierwszy raz, kiedy para, której związek był wówczas owiany skandalem, została sfotografowana razem od rozstania. Intymne zdjęcia, które pojawiają się w przeddzień rocznicy Williama i Kate, to raczej nie najlepszy prezent dla pary. Po wszystkim, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy – od Megxitu po skandal księcia Andrzeja – pałac miał nadzieję, że rocznica pary będzie spokojna i będzie okazją do świętowania. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje teraz rodzina królewska, jest kolejny problem.

William i Kate zaczęli spotykać się na Uniwersytecie St Andrews, by rozstać się cztery lata później. Niedługo potem książę został sfotografowany podczas imprezowania z innymi dziewczynami. Kate była zrozpaczona.

Oboje byliśmy bardzo młodzi… oboje odkrywaliśmy siebie i byliśmy innymi ludźmi – powiedział William wiele lat później – Bardzo staraliśmy się znaleźć własną drogę i dorastaliśmy, więc było to tylko trochę prób, które wszyły nam na dobre.

Phil Dampier, znawca spraw rodziny królewskiej, zgadza się, że zerwanie było dobrą rzeczą:

Zdali sobie sprawę, jak bardzo za sobą tęsknili i że razem im lepiej – powiedział.

William szybko zdał sobie sprawę, że nigdy nie znajdzie lepszego partner niż Kate. Obecnie książę i księżna Cambridge są uważani za idealną parę królewską. Brytyjczykom marzy się, żeby to oni wkrótce zasiedli na tronie monarchii. Nie sądzimy więc, żeby stare zdjęcia z czułościami miały wpłynąć na ich sympatię do pary.


Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×