Szukaj

Książęta Cambridge skomentowali poród Meghan Markle! William w genialnym stylu zażartował z Harry’ego [WIDEO]

Księżna Kate i książę William oficjalnie skomentowali poród Meghan Markle podczas spotkania z brytyjską prasą. Czy widzieli już royal baby i jakie rady mają dla młodych rodziców? Zobacz, co powiedzieli.

Kate i William o porodzie Meghan Markle

Wiadomość o porodzie Meghan Markle obiegła cały świat w błyskawicznym tempie. Zanim jednak informacja trafiła do mediów, została przekazana królowej Elżbieta II, a następnie najbliższej rodzinie książąt Sussexu – m.in. księżnej Kate i księciu Williamowi. Para, która sama doczekała się już trójki dzieci, nie posiadała się z radości na wieść o pierwszym potomku czupurnego księcia Harry’ego.

Kate i William swoje gratulacje dla młodych rodziców złożyli za pośrednictwem Instagrama, gdzie udostępnili bijącą rekordy popularności w internecie grafikę z napisem „To chłopiec”. Dzisiaj zaś książęta Cambridge mieli okazję podzielić się swoją radością w rozmowie z lokalną prasą. Przy okazji otwarcia majowych regat w Londynie, przyszyły król Wielkiej Brytanii zdradził, czy miał już okazję spotkać się z bratem, jego żoną i ich synem:

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z nimi, które nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni, gdy emocje nieco opadną. (…) Jestem bardzo tym wszystkim podekscytowany. Życzę im wszystkiego najlepszego na najbliższych kilka tygodni. Na początku to wszystko co się dzieje dookoła jest trochę zniechęcające – wyznał książę.

William w swoim stylu zażartował z młodszego brata:

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę powitać mojego brata w świecie rodzicielstwa pozbawionym snu – dodał.

Księżna Kate, która o podobnej porze roku urodziła księcia Louisa i księżniczkę Charlotte, opowiedziała o plusach przyjścia na świat dziecka wczesną wiosną:

To świetny moment, żeby mieć dziecko. Wiosna w powietrzu i wszystko sprzyja, więc jest całkiem nieźle.

Przypomnijmy, że według zapewnień księcia Harry’ego, pierwsze zdjęcie jego syna zobaczymy w środę, 8 maja. Prawdopodobnie wtedy też para ogłosi imiona, jakie otrzymał ich potomek.

Zobacz: Dziecko Meghan Markle pobiło wszelkie rekordy! Dzieci księżnej Kate zostały zdetronizowane

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie mają praw rodzicielskich do swojego dziecka! Jak to jest możliwe?!

Zobacz: Meghan i Harry złamali istotną tradycję związaną z narodzinami royal baby! Wcześniej nikt się na to nie odważył!


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Msza świąteczna w rodzinie królewskiej: Kate i William oraz Meghan i Harry

Msza świąteczna w rodzinie królewskiej: Kate i William oraz Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×