Szukaj

Księżna Kate z dużym plecakiem i w luźnej bluzie na wakacjach u królowej. Tak odpoczywa z mężem i dziećmi

Rodzina królewska cieszy się wakacyjną przerwą w posiadłości Balmoral, odpoczywają po tygodniu zawirowań. Królowa Elżbieta obecnie gości w Szkocji księżną Kate i księcia Williama z dziećmi. Zobaczcie, jak spędzają czas.
Księzna Kate

Księzna Kate

Królowa Elżbieta II gromadzi swoją rodzinę w Balmoral na szkockich wakacjach. Po trudnym tygodniu, wśród burzy na temat nadużywania prywatnego odrzutowca przez księcia Harry’ego i Meghan Markle oraz wcześniejszych rewelacji o rzekomych powiązaniach księcia Andrzeja z miliarderem pedofilem Jeffreyem Epsteinem i domniemanego handlu ludźmi, do królowej i księcia Edynburga dołączyli dziś na lunch książę i księżna Cambridge z dziećmi.

Zobacz: Księżna Kate odmówiła wspólnych wakacji z Meghan Markle. Teraz ujawniono powód – poszło o dzieci

Jak podróżowali Kate i William z dziećmi?

Księżna Kate i książę William w czwartek, zostali sfotografowani, jak wysiadają z samolotu w Szkocji. Małżonkowie i ich troje dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis oraz królewska niania Maria Teresa Turrion Borrallo, zostali zauważeni, gdy schodzili o 8:45 rano z pokładu tanich linii lotniczych samolotu FlyBe z Norwich do Aberdeen.

Uważa się, że rodzina książęca zatrzymała się w swoim wiejskim domu w Norfolk, Anmer Hall, który jest godzinę jazdy od lotniska Norwich. Materiał wideo uzyskany przez MailOnline pokazuje, jak William wychodzi z samolotu ze swoimi starszymi dziećmi George’em i Charlotte. Kate niosła na rękach małego Louisa. Książęca niania Maria, szła obok swoich pracodawców, służąc wsparciem.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi latają tanimi liniami! Jeden z pasażerów nagrał ich ukradkiem! [WIDEO]

Księcia i księżną Cambridge widziano jak po południu wysiadali z Range Rovera w szkockiej posiadłości królowej w Szkocji. Królową Elżbietę II, ubraną w kraciasty kilt, wełniany sweter i ciemnozielony płaszcz bez rękawów, zaobserwowano, jak wsiada do własnego pojazdu, aby zrobić objazd posiadłości, a księcia Filipa można było zobaczyć na terenie zamku wraz z córką księżniczką Anną.

Teraz rodzina, obok zadowolonej Królowej Elżbiety II, może delektować się szkockimi wakacjami. Przypominamy, że Balmoral, to jest ulubione miejsce wypoczynku nie tylko monarchini, Kate i William, także maja mnóstwo miłych wspomnień związanych z tym miejscem. No i do tego dochodzi niezwykły urok okolicy.

Historia i położenie Balmoral

Letnia rezydencja królowej znajduje się w Royal Deeside w Aberdeenshire. Wspaniała posiadłość z szarego kamienia, z wieżyczkami, położona jest pośród gór, jezior, dolin i torfowisk. Jest to prywatny dom królowej i został przekazany jej w spadku, a został kupiony przez księcia Alberta dla królowej Wiktorii, w 1852 r. Para po raz pierwszy odwiedziła to miejsce w 1842 r. I tak oczarowała ich uroda, że ​​postanowili wrócić. Monarcha nazwał Balmoral rajem na wyżynach i napisał w swoim dzienniku:

Wszyscy wydawali się oddychać wolnością i spokojem, i zapomnieć o świecie i jego smutnych zawirowaniach.

Balmoral jest wprost idealnym miejscem na rodzinne spotkania, wszyscy czuja się tam zrelaksowani i spokojni.

Zobacz: Edyta Pazura wyżaliła się na wakacje w Turcji! Jedyne miłe wspomnienie, to zdjęcie z córką. Co było nie tak?

W galerii przypominamy archiwalne zdjęcia z wakacji Kate i Williama.


Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×