Szukaj

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Wakacje, Kate i William, dzieci

Księżna Kate wyjechała z rodziną na wakacje

Księżna Kate i książę William mieli w tym roku naprawdę pracowity okres. Narodziny księcia Louisa, podróż po Europie, ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle, niezliczona ilość publicznych wystąpień. Wakacje należą im się jak mało komu, i wygląda na to, że właśnie się na nie wybrali! Jak donoszą brytyjskie media, książęca para wraz z księciem George’em i księżniczką Charlotte, a także ochrzczonym w zeszłym tygodniu księciem Louisem podobno wyjechała na Karaiby.

Choć nie ma jeszcze zdjęć, które mogłyby to potwierdzić, w social mediach roi się od wpisów na temat tego, że rodzina królewska pojawiła się w Mustique. Według blogera, który pisze głównie o rodzinie królewskiej, widziano ich na lotnisku w St Lucia, gdzie wsiadali do prywatnego samolotu. W towarzystwie królewskiej rodziny widziano także rodziców Kate. Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie.

Mustique – miejsce wakacji Kate i Williama z dziećmi

Mustique, które jest ulubionym miejscem celebrytów i rodziny królewskiej, to mała, ekstremalnie ekskluzywna wysepka. Znajduje się na niej około stu luksusowych willi, a nad wyspą w promieniu kilku kilometrów, z wyłączeniem lotniska, obowiązuje absolutny zakaz latania. To doskonałe miejsce, żeby odpocząć z daleka od wścibskich oczu i niebezpiecznych obiektywów aparatów i uniknąć takich sytuacji jak ta sprzed lat, gdy Kate i William – jeszcze jako narzeczeństwo – spędzali wakacje na jachcie na Ibizie, a zdjęcia paparazzi na drugi dzień trafiły do internetu (publikujemy je poniżej).

Urodziny księcia George’a na Karaibach

Rodzina wybrała się na wakacje, żeby odpocząć, ale będą też mieli specjalny powód do świętowania – książę George w najbliższą niedzielę kończy pięć lat. Zwykle jeżdżą na Karaiby zimą, żeby odpocząć od zimowej aury i świętować urodziny Carole Middleton, ale tym razem wszystko wskazuje na to, że na rajskiej wyspie urodziny będzie świętował mały George.

Pozostaje tylko pozazdrościć!

Fani w szoku, pałac milczy. Brukowiec odważył się opublikować sensacyjne informacje o księżnej Kate i Meghan Markle!

Meghan Markle przyłapana na kłamstwie! Skandal wisi w powietrzu

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Księżna Kate już nie ukrywa swojego bajecznego prezentu od Williama. Po porodzie wręczył jej coś bardzo drogiego. Zobaczcie jakie cudo!


Czy William i Kate do siebie pasują?

×