Szukaj

Tacy to pożyją. Księżna Kate i książę William wybrali się na kolejne wakacje! Wnętrza ich luksusowej willi zapierają dech

Księżna Kate, książę William, Norfol Amner Hall

Księżna Kate, książę William, Norfol Amner Hall

Gdzie Kate i William spędzają drugą część wakacji?

Po przerwie w Mustique wygląda na to, że księżna Kate i książę William postanowili przedłużyć wakacje – tym razem nieco bliżej domu. Wzięli trójkę dzieci, aby wraz z nimi spędzić czas w Norfolk rezydencji Anmer Hall. Ta dziesięciopokojowa posiadłość znajduje się na Queen’s Sandringham Estate i była pierwszym domem George’a i Charlotte zanim przenieśli się do Pałacu Kensington w Londynie.

Nie jest tajemnicą, że Kate uwielbia tamte okolice. Nic więc dziwnego, że rodzina często wraca do Norfolk, gdzie najmłodsi mogą swobodnie bawić się na rozległych posiadłościach. I to w otoczeniu nie tylko ładnych widoków, ale także zwierząt.

Jak wygląda dom Kate i Williama w Norfolk?

W zeszłym roku księżna ujawniła, że trzyma kurczęta w domu. Oprócz nich znajduje się tam również cocker spaniel o imieniu Lupo oraz chomik Marvin. Co więcej, w Amner Hall znajduje się strefa zakazu lotów, co oznacza, że rodzina może się całkowicie zrelaksować bez ingerencji fotografów.

Na terenie posiadłości znajduje się wszystko o czym można tylko marzyć, łącznie z basenem i prywatnym kortem do tenisa. W razie przyjmowania gości, do dyspozycji książęcej pary jest również dziesięć sypialni i kilka gościnnych apartamentów.

Nie wiadomo dokładnie jak wyglądają wnętrza, ale na kilku zdjęciach opublikowanych przez rodzinę królewską widać, że Anmer Hall urządzono w jasnych barwach, w bardzo nowoczesnym i minimalistycznym stylu, który księżna Kate i książę William wprost uwielbiają.

Nie tylko Kate i William będą sąsiadami Meghan Markle i Harry’ego! Kto jeszcze mieszka mieszka w Pałacu Kensington?

Gdzie książęca para spędziła wakacje?

Dodajmy, że było to ekscytujące lato dla rodziny księżnej Kate i Williama, którzy niedawno wrócili do Wielkiej Brytanii po wakacjach w Mustique. Wówczas małżonkowie mieli więcej dla siebie czasu niż zazwyczaj. Postanowili więc m.in. spędzić noc w słynnym brazylijskim barze, gdzie świetnie się bawili. Mieli wreszcie okazję, by nacieszyć się sobą, z dala od medialnego zainteresowania.

Warto wspomnieć, że obecnie księżna przebywa na urlopie macierzyńskim. Do pracy wróci dopiero jesienią. Istnieje jednak możliwość, że fani zobaczą ją jeszcze tego lata. Prawdopodobnie zarówno książę, jak i księżna wrócą do Balmoralu i podczas niedzielnej mszy świętej wezmą z nią udział w nabożeństwie kościelnym.

Jakie to słodkie! Meghan Markle ma kilka pseudonimów, ale to książę Harry pozwala sobie na najbardziej pieszczotliwy

Już jest głośno o czwartej ciąży księżnej Kate! Wszystko przez słowa przyjaciela księżnej Diany

Wojna na szczycie 🙂 Książę George pokazał księżniczce Charlotte, gdzie jest jej miejsce. I się zaczęło


Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

Anmer Hall – dom księżnej Kate i księcia Williama

×