Szukaj

Księżna Kate na chrzest ubrała się w kreację sprzed 5 lat. Zachwytom nie ma końca!

Księżna Kate i książę William pojawili na chrzcie statku polarnego. Z tej okazji księżna wybrała szykowną stylizację. W co się ubrała? 
Księżna Kate i książę Willam

Księżna Kate i książę Willam

Księżna Kate i książę William, to jedno z bardziej znanych małżeństw na świecie. Para cieszy się nie tylko sporą popularnością wśród fanów, ale także wśród fotoreporterów, którzy w poszukiwaniu jak najlepszego ujęcia, regularnie towarzyszą zakochanym.

Zobacz: Kate na pokładzie samolotu ma dziwne wymagania. Podczas ostatniej podróży zrobiło się niezręcznie

Księżna Kate i książę William na chrzcie statku polarnego

Tak było też w czwartek, kiedy książę William i księżna Kate przybyli na ceremonię nadania nowego imienia brytyjskiemu statkowi badawczemu w Birkenhead, w północno-zachodniej Anglii. Małżonkowie nie tylko pozowali do zdjęć, ale także rozmawiali z pozostałymi uczestnikami wydarzenia. W tym m.in. z zespołem inżynierów oraz młodymi praktykantami, którzy byli zaangażowani w budowę statku, a także naukowcami, którzy zademonstrowali im najnowocześniejszy sprzęt używany do prowadzenia badań.

Zobacz: Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Księżna Kate w niebieskim płaszczu na chrzcie statku polarnego

Nie tylko zachowanie, ale także ubiór małżonków przyciągał uwagę. Księżna z tej okazji ubrała się w przylegający do ciała, błękitny płaszcz Alexandra McQueena, o długości za kolano. Miał on pasek w talii, dzięki czemu podkreślał szczupłą sylwetkę żony Williama.

Kate dobrała do niego małą, czarną kopertówkę, a także kolorystycznie dopasowane obcasy, które podkreślały jej długie, chude nogi. Zdecydowała się także na rozpuszczone włosy, a także delikatny makijaż, w którym prezentowała się przepięknie.

Księżna Kate - chrzest statku polarnego

Księżna Kate – chrzest statku polarnego

 

 

Zobacz: Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ubrała się niemal identycznie

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Kate pojawiła się we wspomnianym płaszczu. Po raz pierwszy założyła go w 2014 roku podczas wizyty w Nowej Zelandii. Kolejny raz ubrała się w niego dwa miesiące później, podczas obchodów 70. rocznicy lądowania w Normandii. Od tego momentu regularnie zarzuca go na siebie, udowadniając, że niektóre kreacje można nosić wielokrotnie.

 


Księżna Kate i książę William - chrzest statku polarnego

Księżna Kate i książę William - chrzest statku polarnego

Księżna Kate - chrzest statku polarnego

Księżna Kate - chrzest statku polarnego

Księżna Kate w niebieskim płaszczu podczas chrztu statku polarnego

Księżna Kate w niebieskim płaszczu podczas chrztu statku polarnego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×