Kate i William zaniepokojeni zachowaniem syna. 4-letni Louis różni się od starszego rodzeństwa. „Martwimy się nieco”

Książę Louis

Książę Louis

Księżna Kate i książę William mocno niepokoją się przyszłością księcia Louisa. Jedno zachowanie najmłodszego syna spędza im sen z powiek. Co się dzieje?

Księżna Kate i książę William to jedna z najbardziej lubianych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Żona księcia oficjalnie dołączyła do rodu Windsorów ponad dekadę temu. Od tamtej pory wiodą oni życie pod okiem blasku fleszy i tabloidów, które cały czas przyglądają się ich poczynaniom. W życiu Cambridgeów próżno jednak doszukiwać się jakiś większych rewelacji. Chociaż kolorowa prasa rozpisywała się o różnych romansach Williama, a nawet nieślubnych dzieciach, nic z tego nie znalazło pokrycia w rzeczywistości.

Małżonkowie oprócz tego, że bardzo angażują się w swoje obowiązki, zdołali doczekać się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują 9-letniego Georga, 7-letnią Charlotte i Louisa, który ma 4 lata. Najmłodsza z pociech ostatnio spędza im sen z powiek. Co się dzieje?

Księżna Kate martwi się od księcia Louisa. Co ją niepokoi?

Kate i William w ostatnim czasie zaczęli coraz bardziej angażować swoje pociechy w życie monarchii. Dzieci w okresie wakacyjnym kilka razy pojawiły się u boku rodziców na oficjalnych wydarzeniach. Zaliczyły między innymi wielki debiut podczas parady Trooping Colour. W tym dniu cała uwaga skupiła się na ich najmłodszym dziecku.

4-letni Louis dał popis różnych min, gdy pojawił się na balkonie Pałacu Buckingham obok rodziców i królowej Elżbiety II. Na kolejnym publicznym wyjściu wydawał się być bardzo znudzony, a w opiekę nad sobą zaangażował wszystkich obecnych członków rodziny królewskiej.

Okazuje się, że chłopiec w przeciwieństwie do starszego rodzeństwa to nieokiełznany wulkan energii. Księżna Kate jest oficjalną patronką Związku Rugby a tę dyscyplinę sportu uwielbia jej najstarszy syn. Żona Williama opowiedziała o tym w rozmowie z portalem bristolpost.co.uk.

Teraz gdy nastąpił ruch w kierunku sportu koedukacyjnego, dziewczyny grają nie tylko w siatkówkę, ale także inne sporty jak rugby, co jest świetne – mówiła.

Wspomniała też o najmłodszym synu, który podobnie jak starszy brat uwielbia rugby, ale niestety jego nieposkromione zachowanie na boisku martwi nieco rodziców chłopca.

Wszystkich to cieszy, Louis jest kamikadze. Martwimy się nieco, że gdy dorośnie, to będzie w samym środku wszystkiego – podsumowała energię młodszego syna.

Zdaje się, że ze względu na swój temperament o księciu Louisie usłyszymy jeszcze nie raz.


Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×