Szukaj

Już jest głośno o czwartej ciąży księżnej Kate! Wszystko przez słowa przyjaciela księżnej Diany

Księżna Diana, książę William, księżna Kate

Czy księżna Kate planuje czwartą ciążę?

Chociaż księżna Kate w tym roku stała się mamą po raz trzeci, a na świat przyszedł uroczy książę Louis zagraniczni dziennikarze zaczynają się zastanawiać czy żona księcia Williama myśli o powiększeniu rodziny i zdecyduje się na czwarte dziecko? Okazuje się, że Brytyjczycy nie mogą się tego tak doczekać, że już rozpoczęli zakłady w tej kwestii. Ile można ugrać?

Księżna obecnie przebywa na zasłużonym urlopie macierzyńskim, dzięki któremu w pełni cieszy się dziećmi i poświęca im należytą uwagę. W tym samym czasie w angielskich zakładach bukmacherskich można obstawiać zakłady czy książę i księżna Cambridge zamierzają starać się o kolejne dziecko.

Bukmacherzy Coral oferują obecnie kursy 2:1 na to, że brat księcia Harry’ego i jego żona ogłoszą wiadomość, że spodziewają się kolejnego dziecka. Oznacza to, że za zakład postawiony za jednego funta, można wygrać dwa funty.

Brytyjska prasa zastanawia się także czy siostra Pippy Middleton pójdzie w ślady Królowej Elżbiety II. Przypomnijmy, że monarchini ma czwórkę dzieci: księcia Karola, Edwarda, Andrzeja oraz księżniczkę Annę. Były lokaj i przyjaciel księżnej Diany, Paul Burrell, w jednym z wywiadów podkreślił, że:

księżna Kate będzie przestrzegać tej królewskiej tradycji.

Chociaż obecnie para tematu powiększenia rodziny unika jak ognia, dwa lata po urodzeniu drugiego dziecka księżniczki Charlotte w 2017 roku, podczas swojej europejskiej podróży w Polsce i Niemczech Kate żartowała o urodzeniu większej liczby dzieci.

Nie wiadomo  więc czy księżna na ten krok się zdecyduje. Zwłaszcza, że ten rok był dla królewskiej rodziny bardzo intensywny – kilka wesel (w tym najbardziej nagłośnione czyli ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle), a także narodzin – w tym księcia Louisa.

Czy rok 2019 może być jeszcze większym rokiem dla rodziny królewskiej? Zobaczymy. Zwłaszcza, że coraz głośniej mówi się nie tylko o ciąży księżnej Kate, ale także o powiększeniu rodziny przez jej szwagierkę Meghan Markle.

Dla ojca Meghan Markle nie ma żadnych granic! W paskudny sposób oszukał księcia Harry’ego

Książę Harry nosi dumnie obrączkę, a jego starszy brat unika jej jak ognia! Dlaczego?

Wojna na szczycie 🙂 Książę George pokazał księżniczce Charlotte, gdzie jest jej miejsce. I się zaczęło


Księżna Kate na chrzcie księcia George'a

Księżna Kate na chrzcie księcia George'a

Księżna Kate na chrzcie księcia George'a

Księżna Kate na chrzcie księcia George'a

Księżna Kate podczas chrztu księcia Louisa

Księżna Kate podczas chrztu księcia Louisa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×