Księżna Kate zabrała 6-letnią Charlotte do… pubu w centrum Londynu. Powód wizyty? Bardzo prozaiczny

Księżna Kate i Charlotte

Księżna Kate i Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte zaskoczyły bywalców jednego z londyńskich pubów. Nagle pojawiły się na miejscu, czym wprawiły klientów w osłupienie. Powód ich wizyty był niezwykle prozaiczny. 

Kate Middleton do rodziny królewskiej oficjalnie dołączyła dekadę temu. Wcześniej przez kilka lat spotykała się z księciem Williamem, z którym poznała się w czasie studiów. Wówczas nie spieszno mu jednak było do ożenku. Ich związek przechodził nawet kryzys i rozstali się na jakiś czas. Zrozumieli jednak, że nie potrafią bez siebie żyć. Wkrótce po tym następca tronu zdecydował się wręczyć ukochanej pierścionek zaręczynowy.

Kate i William od 10 lat są szczęśliwym małżeństwem. Niedawno uczcili tę wyjątkową rocznicę piękną sesję zdjęciową. W tym czasie w ich życiu wiele się zmieniło. Małżonkowie doczekali się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują: 8-letniego Georga, 6-letnią Charlotte i 3-letniego Louisa. Urocze pociechy książęcej pary wzbudzają szczególne zainteresowanie Brytyjczyków i fanów rodziny królewskiej z całego świata.

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w pubie w centrum Londynu

Księżna Kate od momentu, gdy została żoną Williama szybko stała się ulubienicą tłumów. Sympatię zaskarbiła sobie swoją otwartością, a także tym, że z wielkim zaangażowaniem wypełnia obowiązki względem monarchii i cały czas wspiera swojego męża. Szybko została ona uznana za następczynię księżnej Diany, która podobnie jak ona podbiła serca Brytyjczyków.

Szczególny podziw wśród fanów royalsów budzi fakt, że Kate pomimo swojej pozycji społecznej stara się wieść jak najbardziej normalne życie i takie samo zapewnić też swoim pociechom. Wiele razy była widziana z maluchami w parku, czy podczas robienia zakupów w supermarkecie. Każdego ranka odwozi też dzieci do szkoły i jak najrzadziej korzysta z pomocy niani. Ostatnio była także widziana z córeczką w jednym z pubów w centrum Londynu. W rozmowie z The Mirror wszystko opowiedzieli klienci obecni na miejscu.

Siedziałam na krześle i jak gdyby nigdy nic spojrzałam przed siebie. Wtedy moim oczom ukazała się Kate Middleton. Tak, chodzi o księżną Cambridge, która weszła do pubu w towarzystwie księżniczki Charlotte. Dziewczynka biegła za mamą – relacjonuje jedna z osób.

Z relacji osób, które znajdowały się wtedy w pubie, wynika, że Kate i Charlotte niczym nie wyróżniały się z tłumu. Zawitały tam z uśmiechem na twarzy, a dziewczynka z wesołą miną biegła za swoją mamą.

Wydały się bardzo sympatyczne, zupełnie normalne. Księżna Kate trzymała za rękę swoją córkę. Księżniczka Charlotte zachowywała się zupełnie tak, jak dziewczynki w jej wieku – opowiedziała kolejna z klientek.

Przyczyna wizyty księżnej Kate i jej córki w pubie była bardzo prozaiczna. Dziewczynka musiała skorzystać z toalety, a to miejsce znajdowało się najbliżej. Trzeba przyznać, że pracownicy, jak i klienci byli świadkami dosyć niecodziennej sytuacji, która na pewno na długo zostanie im w pamięci.


księżna Kate z Charlotte

księżna Kate z Charlotte

Księżna Kate, Louis, George i Charlotte na meczu polo

Księżna Kate, Louis, George i Charlotte na meczu polo

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×