Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Księżna Kate też przebiera się na Halloween! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!

Księżna Kate na Halloween 2017


Księżna Kate w mini i z odkrytym brzuchem na Halloween

Nie tylko gwiazdy straszą w Halloween! Księżna Kate, obecnie matka dwójki (prawie trójki) dzieci, żona, przyszła królowa Anglii i ikona stylu również miewała swoje „incydenty” związane z tym przerażającym świętem! Trudno się zresztą dziwić, skoro jej rodzice parają się sprzedażą gadżetów i kostiumów rodem z horroru specjalnie stworzonych na potrzeby spragnionych adrenaliny poszukiwaczy przygód.

Choć królewski protokół jest bardzo surowy, a nieprzestrzeganie zasad wiąże się z nieprzyjemnościami, w 2007 roku Kate nie była nim jeszcze związana. Nic więc dziwnego, że jej kostium na imprezę halloweenową w oczach królewskiej etykiety byłby niezbyt odpowiedni. Krótka sukienka ukazywała zgrabne nogi Middleton, wycięcie pod biustem odkrywało skórę na brzuchu i nie sposób przegapić tego dekoltu…

W tak seksownej stylizacji nie dane nam było jej jeszcze zobaczyć! Myślicie, że w pałacu Kensington urządzono w tym roku imprezę z okazji Halloween czy może księżna porzuciła już tak rozpalające zmysły outfity na rzecz dążenia w ślady księżnej Diany?

Ciężarna księżna Kate pokazała się w sportowym dresie! Żadna poprzednia kreacja tak pięknie nie podkreśliła jej brzuszka!

Księżna Kate nie będzie miała więcej dzieci?! Co się stało?

Księżna Kate wstrzyknęła sobie botoks! Wiemy gdzie! Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości!

Czy jesteś za obchodzeniem Halloween w Polsce?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×