Oto halloweenowe przebranie księżnej Kate! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową „torebunią” poszła zbierać cukierki!

Księżna Kate w Pakistanie - stylizacja z sieciówki

Księżna Kate w Pakistanie - stylizacja z sieciówki

Księżna Kate w mini i z odkrytym brzuchem na Halloween. Niemożliwe? A jednak. Zanim Kate Middleton dołączyła do rodziny królewskiej, celebrowała amerykańskie święto w najlepsze. Oto jej ostatnie przebranie. Ciekawe jakby ubrała się tym razem.

Nie tylko gwiazdy straszą w Halloween! Księżna Kate, matka trójki dzieci, żona, przyszła królowa Anglii i ikona stylu, również miewała swoje „incydenty” związane z tym przerażającym świętem! Trudno się zresztą dziwić, skoro jej rodzice parają się sprzedażą gadżetów i kostiumów rodem z horroru specjalnie stworzonych na potrzeby spragnionych adrenaliny poszukiwaczy przygód.

Zobacz: Księżna Kate przyłapana w szale zakupów. Kupiła stroje na Halloween dla George’a i Charlotte!

Jak księżna Kate ubrała się na Halloween?

Choć królewski protokół jest bardzo surowy, a nieprzestrzeganie zasad wiąże się z nieprzyjemnościami, w 2007 roku Kate nie była nim jeszcze związana. Nic więc dziwnego, że jej kostium na imprezę halloweenową w oczach królewskiej etykiety byłby niezbyt odpowiedni. Krótka sukienka ukazywała zgrabne nogi Middleton, wycięcie pod biustem odkrywało skórę na brzuchu i nie sposób przegapić tego dekoltu…

W tak seksownej stylizacji nie dane nam było jej jeszcze zobaczyć! Myślicie, że w pałacu Kensington urządzono w tym roku imprezę z okazji Halloween czy może księżna porzuciła już tak rozpalające zmysły outfity na rzecz dążenia w ślady księżnej Diany?

Zobacz: Księżna Kate na dniach zostanie brytyjską królową? Zdradził ją jeden szczegół


Księżna Kate w przebraniu na Halloween

Księżna Kate w przebraniu na Halloween

Księżna Kate w sukience mini - Halloween 2007

Księżna Kate w sukience mini - Halloween 2007

Księżna Kate w czarnym dresie

Księżna Kate w czarnym dresie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×