Szukaj

Wyciekła treść prywatnego meila od Kate do przyjaciół. Czy jako księżna powinna pisać takie rzeczy?

Księżna Kate, to żona brytyjskiego następcy tronu księcia Williama. Nosi oficjalny tytuł księżnej Cambridge. W 2011 roku odbył się bajkowy ślub pary w Londynie, który transmitowały stacje telewizyjne na całym świecie. Podobno jeszcze dwa lata przed zaręczynami, Kate Middleton miała wysłać do znajomych dziwnego maila. Zobaczcie, o co chodziło. 
Księżna Kate schudła

Księżna Kate schudła


Księżna Kate przyszła na świat 9 stycznia 1982 roku w angielskiej miejscowości Reading, jako córka stewardessy Carole Middleton i kontrolera lotów Michaela Middletona. Dorastała z rodzicami, siostrą Phillippą i bratem Jamesem. Rodzina nie posiadała żadnych tytułów szlacheckich. Middletonowie dorobili się na założonej przez siebie firmie Party Pieces, co pozwoliło na dostatnie życie i wysłanie Kate do najbardziej ekskluzywnych szkół.

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

W 2001 roku podczas nauki na University od St. Andrews, Kate poznała księcia Williama. Od tamtej pory para wydawała się być niemal nierozłączna. Prasa wytykała jej brak tytułów szlacheckich, jednak młodzi nadal spotykali się i pokazywali razem na wielu uroczystościach. Spędzili nawet ze sobą wakacje. Przez chwilę w 2006 roku pisano, że Kate i jej wybranek rozstali się, jednak w 2010 roku  młodzi zaręczyli się. Okazuje się, że Kate przeczuwała, że wkrótce jej pozycja społeczna bardzo wzrośnie, i podobno, 2 lata przed zaręczynami, miała napisać maila do znajomych z prośbą o to, aby zwracali się do niej Catherine, a nie Kate.

Poinformowała przyjaciół, że chciałaby porzucić nieformalną „Kate” i chce być znana pod pełnym imieniem: „Catherine” – donosi Adam Helliker, królewski ekspert. Byliśmy trochę zaskoczeni prośbą, aby mówić do niej „Catherine” – dodaje jej znajomy. To wyraźny znak, że zaczęła być bardzo świadoma swojej pozycji – podaje Sunday Express.

Ślub Kate Middleton i księcia Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku. Uroczystość ta stała się wielkim międzynarodowym medialnym wydarzeniem, transmitowana była w wielu telewizjach na całym globie. Formalnie Kate rzeczywiście jest nazywana księżną Catherine, ale szerszej publiczności i tak jest znana po prostu jako księżna Kate.

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!

View this post on Instagram

Just one week to go until The King’s Cup ⛵️???? Today we’re excited to reveal the ambassadors representing each of the eight charities benefitting from the Regatta. These are: The Duke of Cambridge, representing @childbereavementuk The Duchess of Cambridge, representing The Royal Foundation’s Early Years programme Bear Grylls, representing @tusk_org Fara Williams, representing @centrepointuk Dan Snow, representing @ldnairamb John Bishop, representing @actiononaddiction Katie Thistleton, representing @_place2be Helen Glover, representing @afnccf The ambassadors will skipper each of the eight boats, with the winning team awarded The King’s Cup, a historic trophy first presented by King George V at Cowes’ Royal Yacht Squadron in 1920. Their Royal Highnesses hope that The King’s Cup will become an annual event, bringing greater awareness to the wider benefits of sport, whist also raising support and funds for the causes that The Duke and Duchess support.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Zobacz: Nie tylko księżna Kate oczarowała świat swoją ślubną suknią! Oto 10 najgłośniejszych kreacji na królewskich dworach!


Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×