Księżna Kate drży o życie. Zatrudniła dodatkową ochronę. Z telewizji dowiedziała się, co jej grozi

Księżna Kate drży o życie

Księżna Kate drży o życie

Księżna Kate drży o bezpieczeństwo swoje i rodziny. Podjęła bardzo trudną dla siebie decyzję o dodatkowej ochronie Pałacu Kensington. Skąd wziął się u niej ten lęk?

Księżna Kate podczas pandemii nie przestała reprezentować interesów monarchii. Razem z Williamem przenieśli się do sieci i wzięli na siebie ciężar obowiązków, których nie mogli kontynuować królowa Elżbieta II i książę Karol. Popularność i tak już lubianej pary znacznie wzrosła. Brytyjczycy już teraz widzą w nich przyszłego monarchę i monarchinię.

Tymczasem tabloid donosi, że Kate ostatnio musiała podjąć bardzo trudną decyzję, a wszystko przez strach o rodzinę. Co się wydarzyło?

Dlaczego księżna Kate drży o życie?

Mnóstwo ludzi poznaje królewską historię dzięki serialowi The Crown. Czwarty sezon wzbudza szczególnie dużo emocji, bo przedstawia dzieje burzliwego małżeństwa Diany i Karola. Niestety książę mocno to przeżywa, bo został pokazany w bardzo niekorzystnym świetle, podobnie jak jego wybranka – Camilla.

Według jednego z tabloidów jedną z osób, które oglądają produkcję, jest księżna Kate. Podobno zwiększyła zabezpieczenia w swoim domu po tym, jak dowiedziała się właśnie z serialu, że nieznany mężczyzna włamał się do Pałacu Buckingham w latach 80.

The Crown 4

The Crown 4

Czwarty sezon The Crown przesunął linię czasu do lat 80. i przedstawił incydent z Michaelem Faganem. Mężczyzna dwukrotnie włamał się do Pałacu Buckingham, a nawet udało się mu zobaczyć królową twarzą w twarz. Pałac ponownie rozważył kwestie bezpieczeństwa. To historia jest bardziej znana w Anglii niż w Stanach Zjednoczonych, więc wielu dowiedziało się o niej po raz pierwszy dzięki serialowi Netflixa.

Według tabloidu księżna Cambridge widziała ten epizod i wywarł na niej ogromne wrażenie. Osoba wtajemniczona powiedziała, że ​​„martwi się, że ktoś wpadnie na podobny pomysł” i „nie chce, aby historia się powtarzała”. Pomimo tego, że Pałac Kensington jest jednym z najlepiej strzeżonych budynków na świecie, Middleton poprosiła o zwiększenie liczby królewskich oficerów ochrony otaczających jej rodzinę. To trudna decyzja, bo księżna ceni sobie pewien margines swobody.

Trudno ocenić, ile prawdy jest w tych doniesieniach, bo ciężko uwierzyć, że Middleton wychowywana w Anglii nie znała wcześniej tej sprawy i dowiedziała się o włamaniach dopiero z The Crown.


Księżna Kate w Szwecji pokazała ciążowy brzuszek w białej sukience Alexander McQueen

Księżna Kate w Szwecji pokazała ciążowy brzuszek w białej sukience Alexander McQueen

Księżna Kate na wsi

Księżna Kate na wsi

Księżna Kate jest za chuda jak na czwarty miesiąc ciąży?

Księżna Kate jest za chuda jak na czwarty miesiąc ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×