Szukaj

Książę William jak książę Karol?! Media donoszą o zdradzie i „drugiej Camilli”!

Książę Karol, księżna Camilla, książę William

Książę Karol, księżna Camilla, książę William

Księżna Kate miała być drugą Camillą

Księżna Kate miała szansę zostać drugą księżną Camillą przez niezdecydowanie księcia Williama? Zaskakujące rewelacje dotyczące małżeństwa księżnej Cambridge i księcia Cambridge ujrzały światło dzienne. Rodzina królewska martwiła się o ich związek. Dlaczego? 

Książę William i księżna Kate tworzą obecnie idealne małżeństwo i cieszą się niebywałą popularnością, ale ich relacja nie zawsze była tak perfekcyjna. Jak donosi Radar Online, na jaw wyszły skrywane do tej pory obawy, że księżna Kate mogła podzielić los księżnej Camilli. Wszystko przez krótką separację, którą para przeżyła na ostatnim roku swoich studiów. W 2007 roku wszyscy byli pewni, że ich związek definitywnie dobiegł końca.

Książęca para rozstała się, ponieważ księżna Kate postawiła ukochanemu ultimatum. Jak twierdzi królewska korespondentka, Katie Nicholl, Kate miała dość bycia wodzoną za nos. Gdy do mediów trafiły zdjęcia księcia Williama imprezującego na przepustce wojskowej z obcymi dziewczynami w Londynie, Kate miała powiedzieć mu, że musi podjąć decyzję:

Zażądała, by się zadeklarował albo ich związek będzie końcowy. William, zamiast ofiarować jej pierścionek, powiedział tylko, że powinni zrobić sobie przerwę – wyjawiła w książce William and Harry.

Zachowanie Williama, który cieszył się wolnością, podczas gdy Kate rozpaczała w rodzinnym domu po rozstaniu, wzbudziło ogromny niepokój w rodzinie królewskiej. Wszyscy bali się, że książę spotkał odpowiednią kobietę w złym czasie i popełni ten sam błąd, co książę Karol:

Chwilowe zauroczenie mogło doprowadzić, że na dworze królewskim byłaby druga Diana i druga Camilla, czyli Kate – kwituje autorka angielskiego bestsellera.

Ostatecznie to książę Filip uratował związek swojego wnuka, zapewniając Kate, że w odpowiedniej chwili dostanie upragniony pierścionek. Ciekawe, czy gdyby okazał takie samo wsparcie w przypadku Karola i Camilli, można by uniknąć tragedii?

Przełomowe słowa Camilli Parker-Bowles! Rozwodzą się, bo książę Karol jest gejem?!

Camilla zniknęła z rodziny królewskiej! Wszystko przez chorobę

Piękna choinka Karola i Camilli zadziwiła internautów. Nie mieli jej gdzie postawić, tylko akurat tam?!


Księżna Kate i książę William świętowali urodziny Kate tylko we dwoje – 2012

Księżna Kate i książę William świętowali urodziny Kate tylko we dwoje – 2012

Jak Paweł Adamowicz wspomniał wizytę księżnej Kate i księcia Williama?

Jak Paweł Adamowicz wspomniał wizytę księżnej Kate i księcia Williama?

Księżna Kate i książę William – pierwsze wystąpienie w 2019 roku

Księżna Kate i książę William – pierwsze wystąpienie w 2019 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×