Szukaj

Księżna Kate dostała uroczy prezent od Meghan Markle! Próbują zakopać wojenny topór?

księżna kate

księżna kate

Jaki prezent księżna Kate dostała od Meghan Markle na urodziny?

Meghan Markle i księżna Kate próbują zakopać topór wojenny? Choć szwagierka nie zaprosiła księżnej Sussex na swoje 37. urodziny, żona księcia Harry’ego przesłała jej uroczy prezent w tym specjalnym dniu. Zadała sobie sporo trudu. Co dostała księżna Kate?

Doniesienia o konflikcie pomiędzy Meghan Markleksiężną Kate wciąż pojawiają się w mediach jak grzyby po deszczu i nie sposób się od nich opędzić. Podobno charakterek nowej księżnej nie idzie w parze z wysublimowanym usposobieniem przyszłej królowej Anglii, a obie panie nie mogą się po prostu znieść. Jedynie w obliczu oficjalnych wystąpień zachowują zimną krew i starają się traktować swoją obecność jak zło konieczne. Za zamkniętymi murami pałacu panuje jednak zimna wojna. Ale czy na pewno?

Nie jest tajemnicą, że Meghan ma swoje za uszami, a księżna Kate bardzo długo starała się robić dobrą minę do złej gry. W sprawie ich konfliktu interweniowała nawet królowa Elżbieta II. Wszystko wskazuje na to, że mogło jej się udać odnieść niewielki sukces. Choć księżna Kate nie zaprosiła Meghan na swoje 37. urodziny, żona księcia Harry’ego przesłała jej uroczy prezent. Jaki? Zadała sobie nieco trudu.

Oprócz biżuterii, Meghan wykonała również samodzielnie zdobioną kartkę urodzinową z ciepłymi życzeniami, którą dołączono do prezentu. Jak twierdzi Radar Online chciała w ten sposób pokazać Kate, że ma czyste intencje.

Myślicie, że to wystarczy by się pogodziły?

Meghan Markle naraziła życie dziecka? Nierozsądna decyzja mogła ją słono kosztować

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w olśniewającej wieczorowej kreacji. W Royal Albert Hall błyszczała jak na gali Oscarów!

Ciężarna Meghan Markle w sukience z sieciówki przyłapana w londyńskim schronisku! Adoptowała kolejnego psa?


Księżna Kate w starej kreacji w Royal Opera House

Księżna Kate w starej kreacji w Royal Opera House

Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi w Islington

Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi w Islington

Księżna Kate podczas spotkania z Pawłem Adamowiczem

Księżna Kate podczas spotkania z Pawłem Adamowiczem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×