Szukaj

Książę William ma gest! Podarował księżnej Kate niezwykły prezent związany z księżną Dianą! Jego wartość to istne szaleństwo!

Księżna Kate i księżna Diana

Księżna Kate i księżna Diana

Niezwykłe powiązanie księżnej Kate z księżną Dianą

Kate Middleton jest właścicielką jednej z najpiękniejszych kolekcji biżuterii na świecie. Dużą część podarował księżnej jej mąż, książę William. Jednym z prezentów jest między innymi zegarek luksusowej marki Cartier.

Mówi się, że mąż obdarował księżną Kate tak drogim podarunkiem z okazji ich trzeciej rocznicy ślubu. Zegarek The Ballon Bleu de Cartier, którego wartość na rynku wynosi niemal 4 600 funtów, łączy księżną ze swoją nieżyjącą teściową na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest miłość do Cartiera. Jeszcze za życia księżna Diana miała olbrzymią słabość do tej marki. Na jej nadgarstku często można było zobaczyć piękny, złoty zegarek, z którym nie lubiła się rozstawać, a który był niezwykle charakterystyczny.

A jaki jest drugi sposób? Co czyni zegarek podarowany przez Williama naprawdę wyjątkowym? Okazuje się, że książę zażyczył sobie by w zegarku umieszczono szafir, niegdyś należący do samej księżnej Diany! Musiało to być dla księżnej Kate wyjątkowe wyróżnienie. Nie dość, że prezent nabrał naprawdę sentymentalnego wydźwięku, to jeszcze idealnie komponuje się z pierścionkiem zaręczynowym, który również należał niegdyś do jej zmarłej teściowej.

Musimy przyznać, że książę William ma wspaniały gust!

Meghan Markle do perfekcji opanowała papugowanie księżnej Kate! Na tym zdjęciu widać to najlepiej

Nareszcie! Płeć dziecka księżnej Kate i księcia Williama wyszła na jaw! Chłopiec czy dziewczynka?

Księżna Kate musi mieć się na baczności! W najbliższej rodzinie jest ktoś, kto tylko czeka żeby wbić jej nóż w plecy!


Księżna Kate z zegarkiem Cartier

Księżna Kate z zegarkiem Cartier

Księżna Kate na mrozie bez płaszcza

Księżna Kate na mrozie bez płaszcza

diana-tiara-spencerow

diana-tiara-spencerow

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×