Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Książę William ma gest! Podarował księżnej Kate niezwykły prezent związany z księżną Dianą! Jego wartość to istne szaleństwo!

Księżna Kate i księżna Diana


Niezwykłe powiązanie księżnej Kate z księżną Dianą

Kate Middleton jest właścicielką jednej z najpiękniejszych kolekcji biżuterii na świecie. Dużą część podarował księżnej jej mąż, książę William. Jednym z prezentów jest między innymi zegarek luksusowej marki Cartier.

Mówi się, że mąż obdarował księżną Kate tak drogim podarunkiem z okazji ich trzeciej rocznicy ślubu. Zegarek The Ballon Bleu de Cartier, którego wartość na rynku wynosi niemal 4 600 funtów, łączy księżną ze swoją nieżyjącą teściową na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest miłość do Cartiera. Jeszcze za życia księżna Diana miała olbrzymią słabość do tej marki. Na jej nadgarstku często można było zobaczyć piękny, złoty zegarek, z którym nie lubiła się rozstawać, a który był niezwykle charakterystyczny.

A jaki jest drugi sposób? Co czyni zegarek podarowany przez Williama naprawdę wyjątkowym? Okazuje się, że książę zażyczył sobie by w zegarku umieszczono szafir, niegdyś należący do samej księżnej Diany! Musiało to być dla księżnej Kate wyjątkowe wyróżnienie. Nie dość, że prezent nabrał naprawdę sentymentalnego wydźwięku, to jeszcze idealnie komponuje się z pierścionkiem zaręczynowym, który również należał niegdyś do jej zmarłej teściowej.

Musimy przyznać, że książę William ma wspaniały gust!

Meghan Markle do perfekcji opanowała papugowanie księżnej Kate! Na tym zdjęciu widać to najlepiej

Nareszcie! Płeć dziecka księżnej Kate i księcia Williama wyszła na jaw! Chłopiec czy dziewczynka?

Księżna Kate musi mieć się na baczności! W najbliższej rodzinie jest ktoś, kto tylko czeka żeby wbić jej nóż w plecy!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 4


Gość | 23 marca 2018, 08:48

Piękny prezent. Zwykłych ludzi nie stać na takie prezenty, ale nie zazdroszczę, bo oni potrafią się zachować i nie szpanują bogactwem jakie posiadają. Mi narzeczony na urodziny nie kupił zegarka a lot w tunelu w wielkopolsce dostałam. Dla mnie bomba! Liczy się gest i że ktoś o Tobie myśli w takim dniu 🙂


Gość | 17 marca 2018, 20:27

A co w zestawieniu robi Kate Mara?


Ula | 17 marca 2018, 19:57

A Wielkiej Brytanii przeprowadzono sondaż o sympatię Anglików do Megan i Kate . I tak sympatia do Megan wynosi około 22,3 % i spadła o 2% . Kate 87,5 % i wzrost o 1 % . A to oznacza,że Brytyjczycy już przyzwyczaili się do Megan i zaczynają jej się bardziej przyglądać !


Gość | 17 marca 2018, 19:19

Jest piękna umie się zachować.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×