Sekretna dieta księżnej Kate ujawniona! Tak szybko Brytyjki jeszcze nie chudły!

Księżna Kate dieta

Księżna Kate dieta

Księżna Kate urodziła niedawno kolejne dziecko, ale figury zazdrościć może jej niejedna dwudziestolatka. Księżna Kate okazuje się być również koneserką kuchni. Co lubi jeść? Jakie są jej ulubione dania? Podobno wykazuje się bardzo dobrym gustem, jeśli chodzi o potrawy.  Zobaczcie sami.

Księżna Kate, to dla wielu kobiet na Wyspach Brytyjskich i nie tylko, prawdziwy wzór. Okazuje się, że w odróżnieniu do wielu znanych gwiazd, Kate nie przejmuje się zbytnio figurą. Żona Williama nie poświęca czasu na sesje z prywatnym trenerem, a nad jej menu nie czuwa armia dietetyków. Efekty zawdzięcza wyłącznie konsekwencji i zdrowemu trybowi życia. Ma jednak pewne preferencje, jeśli chodzi o jedzenie.

Zobacz: Idealnie płaski brzuch księżnej Kate, to zasługa banalnego ćwiczenia! Brytyjki już oszalały na jego punkcie

Niezależnie od tego, czy próbuje lokalnych potraw podczas oficjalnych spotkań, czy odkrywa te światowe, podczas królewskich wycieczek, księżna Cambridge często daje fanom wgląd w jej smaki. Chociaż Kate rzadko mówi o swojej codziennej diecie, pokazała niektóre ze swoich ulubionych potraw, czy to przyznając się do miłości do pikantnych dań, czy doceniając przekąski, takie jak popcorn podczas meczu koszykówki.

Jeśli chodzi o samo gotowanie, matka trojga dzieci pozostaje skromna i nie chwali się wielkim talentem ani zamiłowaniem. Mówi, że nie posiada umiejętności kulinarnych, a nawet wyśmiewa się z własnego gotowania.

William musi przez większość czasu znosić moje gotowanie – żartowała z grupą szefów kuchni, kiedy ona i William uczestniczyli w uroczystej kolacji.

Jej mąż szybko się wtrącił, i z humorem zauważył:

To dlatego jestem taki chudy!

To wcale nie znaczy, że księżna nie wie nic o kuchni – w końcu zasłynęła z chutney babci, które przygotowała własnoręcznie, i wręczyła, jako świąteczny prezent dla królowej Elżbiety II.

Zobacz: Kto to wymyślił?! Książę George i księżniczka Charlotte mają zakaz siadania z rodzicami przy jednym stole!

Co je księżna Kate, że jest taka szczupła? Oto jej dieta

Pikantne curry, sushi, jagnięcina, popcorn, chutney jej babci oraz wszelkie dania wegetariańskie, są ulubionym jedzeniem księżnej Cambridge. Pilnuje też, aby jej dieta była w miarę zrównoważona i lekka. Nie chodzi jednak ani o liczenie kalorii. Kate Middleton pilnuje jedynie, aby jej posiłki zawierały chude białka, warzywa, owoce i pszenne pieczywo. Kate nie odmawia sobie czasem deserów, szczególnie wegańskiego brownie i sorbetów.

Plotki głoszą, że na punkcie nawyków żywieniowych księżnej opracowano kilka poradników, które Brytyjki masowo wykupują z księgarni.

Zobacz: Księżniczka Charlotte to wykapana królowa Elżbieta II! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak jej mini klon!

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!


Książę William i księżna Kate - farma owiec

Książę William i księżna Kate - farma owiec

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w butach Aldo

Księżna Kate w butach Aldo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×