Szukaj

Księżna Kate jest jak igiełka dzięki tajnej diecie. Sekret po latach rozpracowali eksperci. Znamy szczegóły

Księżna Kate może cieszyć się imponującą figurą. W czym tkwi sekret jej wyglądu? Okazuje się, że wpływ na to ma przede wszystkim dieta. Co króluje w jej jadłospisie?
Księżna Kate - dieta. Jak wygląda?

Księżna Kate - dieta. Jak wygląda?

Księżna Kate jest jedną z bardziej lubianych członkiń rodzin królewskich na świecie. Zachwyca nie tylko swoją osobowością, ale także doskonałym wyczuciem stylu. Świetnie łączy ubrania z sieciówek z tymi pochodzącymi od topowych projektantów, dzięki czemu stanowi inspirację dla wielu kobiet.

Księżna Kate i jej dieta. Co sprawia, że jest taka szczupła?

Fanki księżnej zachwycają się nie tylko jej sposobem ubierania się, ale także sylwetką. Chociaż księżna Kate urodziła trójkę dzieci, jest szczupła jak igiełka. W czym tkwi sekret jej figury? Okazuje się, że wpływ na nią ma odpowiednia dieta. Brytyjska prasa podaje szczegóły.

Żona Williama zaczyna dzień od posiłku, który jest bogaty w witaminy. Jak podaje Mail Online – z rana wypija koktajl, który jest połączeniem jarmużu, spiruliny, matachy, szpinaku, rumianku, liści kolendry i jagód. Chwilę po spożyciu smoothie, sięga po małą miskę owsianki.

Księżna Kate, chociaż nie jest wegetarianką, na lunche jada głównie potrawy bezmięsne. Ten sekret zdradził Raghu Deora, szef kuchni, który obsługiwał księżną i jej męża podczas pobytu w Pałacu Tadż Mahal. Wówczas przygotował dla nich kebaby warzywne i soczewicę curry:

To wszystko było wegetariańskie, bo powiedziano mi, że to jest to, co oni preferują — cytuje wypowiedź szefa kuchni Hello.

Podczas innej z zagranicznych podróży wydało się, że małżonkowie są fanami sushi. Rozmawiając z japońskim szefem kuchni Akira, po wizycie w Hapan House Londo, William powiedział:

Dziękuję bardzo. Moja żona i ja uwielbiamy sushi. Może przyjdziemy tu na lunch, kiedy nie będzie nikogo innego.

Podczas kolacji na stole Kate i Williama gości pieczony kurczak. To z kolei zdradziła Katie Nicholl, w wywiadzie dla Vanity Fair z 2012 r. Opowiadając o hobby księżnej, powiedziała:

Wieczorami poświęca się swojemu hobby, gotowaniu ulubionej kolacji Williama, czyli pieczonego kurczaka.

Oprócz mięsa, w domu małżonków Cambridge, chętnie jada się makaron. O tym z kolei księżna opowiedziała Matthew Kleiner-Mannowi:

Mówiła nam, jak bardzo jej dzieci kochają gotować i jak gotują dla niej. Tamtego dnia zrobili serowy makaron.

Księżna Kate nadzoruje starania Charlotte i George’a i często im pomaga, robiąc np. sałatkę.

Spodziewaliście się, że właśnie tak wygląda jej dieta?


Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate w różowej sukni

Księżna Kate w różowej sukni

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×