Szukaj

Księżna Kate ofiarą botoksu? Ekspert zdradził, co poprawiła sobie żona Williama

Księżna Kate - czy miała botoks?

Księżna Kate, pomimo upływu lat, wciąż cieszyć się może idealną cerą. To kwestia genów czy zabiegów medycyny estetycznej? Eksperci w tej kwestii nie mają nawet cienia wątpliwości. 

Księżna Kate, od momentu w którym kilka lat temu została żoną księcia Williama, niemal non stop jest na świeczniku. Gdziekolwiek się nie pojawia, niemal natychmiast otaczana jest przez fotoreporterów, którzy chcą zrobić jej jak najlepsze zdjęcia.

Żona przyszłego króla niemal za każdym razem cierpliwie pozuje przed obiektywami, a jej fani są zachwyceni tym, że pomimo upływu lat cieszy się doskonałym wyglądem. Czy to zasługa genów? Lekarze medycyny estetycznej w tej kwestii mają inne zdanie. Znana polska lekarka Anna Adamczyk sugeruje, że księżna wstrzykuje sobie botoks.

Tą opinią lekarka postanowiła się podzielić na swoim Instagramie. Właśnie tam opublikowała jedno z najnowszych zdjęć księżnej, które zostało wykonane podczas imprezy, na której Kate pojawiła się bez mężaChociaż żona Williama ma na nim zdziwioną minę, jej czoło nadal pozostaje nieskazitelnie gładkie:

Ktoś tu niedawno robił botoks – podpisała zdjęcie Adamczyk.

Księżna najwyraźniej próbuje jak najdlużej zatrzymać upływający czas, co w dzisiejszych jest tak samo popularne jak wizyty w salonie manicure. Brawo!

Zobacz: Księżna Kate w żółtej stylizacji w cieniu Meghan Markle zmierza na urodziny królowej Elżbiety II. Zażegnały konflikt?

Zobacz: Meghan Markle pierwszy raz publicznie po urodzeniu syna! Choć w karocy jechała z księżną Kate i Camillą, wszyscy patrzyli tylko na nią!

Zobacz: Meghan Markle ponownie łamie zasady! Hrabia Archie ma nowoczesny wózek za grosze! Księżna Kate na taką taniochę nigdy by nie spojrzała!


Księżna Kate - komentarz lekarki

Księżna Kate - komentarz lekarki

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×