Szukaj

Meghan Markle znalazła sposób na królową Elżbietę II. Aż dziwne, że na tak banalne rozwiązanie nie wpadła księżna Kate

Księżna Kate i Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Księżna Kate i Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Kate czy Meghan? Którą woli królowa Elżbieta II?

Kiedy książę Harry przedstawił swoją dziewczynę królowej Elżbiecie II, monarchini nie była zadowolona. Zwłaszcza, że Meghan jest starsza od swojego ukochanego, a co gorsza, była już wcześniej w związku małżeńskim. Takiej osoby z pewnością w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie było. Czy jednak udało jej się uzyskać akceptację najważniejszej osoby z królewskiego rodu?

Mowa oczywiście o królowej Elżbiecie II, która od początku znajomości, uważnie obserwowała sympatię wnuka. Chociaż początkowo Markle zaliczyła kilka wpadek, z czasem nabrała ogłady i stała się ulubienicą rodziny królewskiej. Zdobyła serce nawet monarchini.

Wszystko dlatego, że Meghan zachowuje się niezwykle profesjonalnie w tym co robi. Z babcią swojego męża księżna Sussex miała okazję dobrze się poznać podczas pierwszego wspólnego wyjazdu do Cheshire. Obie panie spędziły noc w podróży pociągiem, by wziąć udział w jednym z oficjalnych wystąpień. Taka podróż nie jest zarezerwowana jednak dla każdego. Przypomnijmy, że nie dostąpiła go jeszcze nawet księżna Kate, pomimo tego że jest dłużej członkiem rodziny królewskiej.

Podróż ta była szeroko komentowana przez media, w tym US Weekly. Dziennikarze zdradzili, co takiego się stało, że królowa pokochała Meghan:

Meghan szybko pokazała, że jest inteligentna, grzeczna i łatwo się uczy. Jej entuzjazm wobec życia w służbie i działania humanitarne ekscytują królową i jest to rodzaj wigoru, który chętnie widzi u innych – mówi źródło z otoczenia rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że Markle stała się ulubienicą królowej! Jak myślicie utrzyma tę pozycję na długo?

Kate i Meghan opływają w luksusy dzięki ciężko zarobionym pieniądzom Brytyjczyków! Ile kosztuje roczne utrzymanie rodziny królewskiej?

Luksusy nie do opisania! Meghan Markle i książę Harry zmieniają miejsce zamieszkania. Będą mieli… 21 pokoi!

Wydało się, co księżna Kate robiła w arabskim kraju! Czytała Koran, świętowała Ramadan, ale to nie wszystko


Meghan Markle w Cheshire

Meghan Markle w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×