Szukaj

Zagraniczne media ogłosiły ciążę księżnej Kate. Ujawniono datę porodu! „Królowa jest w ekstazie”

Księżna Kate w czwartej ciąży

Księżna Kate w czwartej ciąży

Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży? Zagraniczny tabloid nie ma wątpliwości, że potomstwo powita już w maju. Skąd takie rewelacje? Zobaczcie.

Kate Middleton jest w kolejnej ciąży? Zagraniczny tabloid nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Opublikował obszerny artykuł o tej sensacyjnej wiadomości. Mało tego, przekazuje wiele szczegółów.

Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży. Kiedy urodzi?

Prasę co jakiś czas, od czasu narodzin ostatniego dziecka Kate i Williama, księcia Louisa, obiegają wieści, że księżna ponownie jest w ciąży. Tak też stało się i teraz. Jeden z artykułów w National Enquirer mówi o tym, że Middleton jest w ciąży z pierwszymi bliźniakami w rodzinie królewskiej od 590 lat.

Magazyn cytuje dworzanina, który mówi:

Kate i William zdecydowali, że skończyli z tematem dzieci. Jednak bogowie płodności mieli inne plany.  Królowa jest w ekstazie. Bliźniaczki w rodzinie są tym, czego potrzebowała do pełni szczęścia – twierdzi informator.

Po skandalu z udziałem księcia Andrzeja i wszystkich wydarzeniach w rodzinie królewskiej ostatnich miesięcy, wieść o ciąży Kate była dla zbolałej duszy Elżbiety II jak balsam. Nie posiada się ze szczęścia. Tytuł tabloidu piszę nawet, że to ostatnia nadzieja królowej.

Dzieci Williama i Kate dają królowej siłę do życia.

Księżna Kate w czwartej ciąży? National Enquirer

Księżna Kate w czwartej ciąży? National Enquirer

Podobno księżniczka Charlotte jest szczególnie podekscytowana, ma szczególną więź ze swoim 6-letnim bratem, Georgem, i jest blisko także z Louisem, ale desperacko błaga o siostrę. Ten sam donosiciel zdradza także, kiedy bliźnięta mogą przyjść na świat. Mówi:

Ponieważ bliźnięta często rodzą się wcześniej, może spełnić się życzenie księżniczki w dniu jej urodzin 2 maja!

Co na to Pałac Buckingham? Póki co nie ma komentarza. Jeśli okazałoby się, że historia jest prawdziwa, to jest to idealny moment dla Kate, bo ze względu na panująca pandemię koronawirusa nie musi pokazywać się publicznie, więc może w spokoju cieszyć się ciążą. Dodatkowo jej ostatnie luźne stylizacje także dają wiele do myślenia. Chociaż jest to wątpliwe, bo księżna niejednokrotnie zwierzała się, że syan odmienny wyjątkowo jej nie służy, a każdy poród witała jako ulgę w cierpieniu.


Księżna Kate w czwartej ciąży? National Enquirer

Księżna Kate w czwartej ciąży? National Enquirer

Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×