Szukaj

„Księżna Kate jest w czwartej ciąży!”. Sensacyjne doniesienia! Zdjęcie z brzuszkiem nie uciszy plotek

Księżna Kate czwarta ciąża

Księżna Kate czwarta ciąża

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

W brytyjskiej rodzinie królewskiej ostatnio dużo się dzieje. Największą uwagę mediów przyciąga oczywiście ciężarna Meghan Markle. Jej wizytę w Australii śledził prawie cały świat. Jednak w ostatnim czasie zagraniczne media wzięły pod lupę także księżną Kate. Powód tego zainteresowania jest poważny. Brytyjski magazyn Star twierdzi bowiem, że księżna Kate jest w czwartej ciąży!

Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William niedawno zostali rodzicami swojego trzeciego dziecka. Dokładnie pół roku temu Kate urodziła synka, zatem rodzina królewska powiększyła się o małego księcia Louisa. Dodajmy, że William i Kate są także rodzicami księżniczki Charlotte i księcia George’a.

Magazyn Star w swoich doniesieniach powołał się na rzekomego informatora z samego Pałacu Buckingham. W tabloidzie możemy wyczytać, że ciąża Kate jest wielkim zaskoczeniem dla rodziny, a szczególnie dla księcia Williama, który podobno na wieść, że ponownie zostanie ojcem wpadł w ogromną panikę.

William w panice – czytamy w tabloidzie.

Jak na razie sami zainteresowani nie zdementowali tych doniesień. Zatem nie wiadomo czy w tych sensacyjnych informacjach jest choć odrobina prawdy. Na pewno opublikowane przez gazetę zdjęcie nie uciszy gorących plotek.

Czekamy na oficjalne informacje z pałacu.

Szczuplutka księżna Kate samotnie przechadza się po muzeum. Znowu założyła starą sukienkę!

Księżna Kate szykuje królewski baby shower dla Meghan Markle! Jej skryty plan właśnie wyszedł na jaw! Wiemy więcej niż powinniśmy!

Księżna Kate nie będzie zachwycona. Królowa Elżbieta II znów pokazała, że to Meghan jest jej prawdziwą ulubienicą!


Star Magazine o czwartej ciąży księżnej Kate

Star Magazine o czwartej ciąży księżnej Kate

Księżna Kate w Imperial War Museum

Księżna Kate w Imperial War Museum

Księżna Kate 2018

Księżna Kate 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×