Księżna Kate pokochała hit z Instagrama. W polskiej sieciówce kosztuje tylko 20 złotych

Księżna Kate – opaska

Księżna Kate – opaska

Księżna Kate podczas oficjalnej wizyty w Irlandii zachwyciła swoimi stylizacjami. Tym razem furorę robiły jej tanie dodatki z sieciówek. Ile kosztuje jej ulubiona czarna opaska na włosy?

Księżna Kate odbywała oficjalną wizytę w Irlandii. Już od pierwszego dnia czarowała mieszkańców swoim wyglądem. Podczas każdego kolejnego wystąpienia zdobywała coraz większe uznanie, a jej tanie dodatki z sieciówek, takie jak kolczyki z H&M, które nosiła drugiego dnia wizyty,  zdobyły serca jej wielbicieli. Dzisiaj przyglądamy się jej czarnej opasce.

Księżna Kate – czarna opaska. Gdzie i za ile można ją kupić?

Kate po raz kolejny udowodniła, że wcale nie trzeba wydawać tysięcy, żeby wyglądać stylowo. Jest na pewno jedna z najlepiej ubranych członkiń rodziny królewskiej. Sympatię zyskała tym, że w jej szafie można znaleźć zarówno ubrania znanych marek, jak i ze zwykłych sieciówek. Z niesamowita intuicją łączy ze sobą te dwa światy i wygląda zjawiskowo.

Podczas wizyty w Irlandii po raz kolejny sięgnęła po hit Instagrama i zdecydowała się na dodatek, który jest nie tylko funkcjonalny, ale też bardzo odmładza. Identyczny kupicie w Reserved. Chodzi oczywiście o czarną opaskę na włosy, którą Kate założyła pierwszego dnia pobytu.

Czarna aksamitna opaska w stylu księżnej to must have nadchodzących sezonów, każdej szanującej się wielbicielki mody. Pasuje do każdej stylizacji – od dziennych, przez sportowe, aż po wielkie wyjścia. Identyczną ozdobę znajdziemy w ofercie Reserved za zaledwie 19,99 zł.

Księżna Kate / czarna opaska Reserved (20 zł)

Księżna Kate / czarna opaska Reserved (20 zł)

Jako, że Kate zdecydowanie wie, co jest trendy, można się spodziewać, że opaska bardzo szybko stanie się hitem. Podobne możecie znaleźć w zasadzie każdej sieciówce.

Zobacz także: Księżna Kate zachwyca w Irlandii w dwóch stylizacjach. Wieczorowa obłędna, dzienna to ukłon w stronę zero waste


Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

The Duke and Duchess of Cambridge meet with President of Ireland Michael D. Higgins at ??ras an Uachtar?Ain in Dublin, Ireland. The Royals are undertaking an official visit to Ireland at the request of the Foreign and Commonwealth Office. The visit, will highlight the many strong links between the UK and Ireland. From its thriving cities to rural communities, the programme will take in Ireland???s rich culture, its impactful community initiatives and spectacular scenery. Following Her Majesty The Queen???s historic visit in 2011, the visit will also focus on the relationship between the two countries, and build on the theme of remembrance and reconciliation. Pictured: Prince William,Duke of Cambridge,Duchess of Cambridge World Rights,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×