Szukaj

Po rozwodzie życie księżnej Kate legnie w gruzach! Już wiemy, co ją czeka! Co z dziećmi?

Księżna Kate, w momencie w którym rozwiodłaby się z Williamem, straciłaby prawa do dzieci? Zobacz szokujące zasady panujące na królewskim dworze. 
Księżna Kate - rozwód

Księżna Kate i książę William przechodzili kryzys. Tak przynajmniej przez pewien czas twierdziła brytyjska prasa, która regularnie serwowała coraz to nowe doniesienia na ten temat. Chociaż sami zainteresowani milczeli, fala spekulacji narastała z każdym dniem. Dlatego wydano oficjalne oświadczenie, w którym przekonywano że do żadnego rozwodu nie dojdzie.

Co jednak w przypadku, w którym małżonkowie postanowiliby się rozstać? Jedynym plusem dla księżnej byłoby to, że nie ucierpiałaby w kwestii finansowej. Małżonkowie nie podpisali intercyzy, co oznacza że Kate dostałaby spory majątek. Dalej nie byłoby jednak tak kolorowo.

Zgodnie z zasadami panującymi na królewskim dworze, para która zamierza się rozwieść, najpierw musi przejść trwającą kilka lat separację. To podobno ona pozwala dobrze przemyśleć decyzję o rozstaniu i dopiero jeśli są jej pewni, mogą unieważnić związek.

Rozstanie jest także jednoznacznie z przeprowadzką. Kate zamieszkałaby w innej posiadłości niż William, w której nie byłoby jej dzieci. George, Charlotte i Louis, zgodnie z królewskimi zasadami, zamieszkałby z ojcem. Dlaczego? W ten sposób zadbano, by jako następcy tronu, mogli przygotować się do pełnionych obowiązków.

Ich przyszłość jest w rękach królowej Elżbiety II albo każdego innego monarchy, który znajdzie się na tronie. To ona decyduje jednak nie tylko o ich obowiązkach, ale także sposobie spędzania wolnego czasu – w tym m.in. o wakacjach.

 

Zobacz: Książę William nie nosi ślubnej obrączki! Powód? Księżnej Kate dopiero musi być przykro

Zobacz: Wszyscy marzą o butach księżnej Kate! Internautki namierzyły je w sieciówce za niewielkie pieniądze!

Zobacz: Będzie skandal? Księżna Kate przerobiła drogą biżuterię po księżnej Dianie! Jak wygląda teraz? Brytyjczycy oburzeni!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×