Szukaj

Po rozwodzie życie księżnej Kate legnie w gruzach! Już wiemy, co ją czeka! Co z dziećmi?

Księżna Kate - rozwód

Księżna Kate - rozwód

Księżna Kate, w momencie w którym rozwiodłaby się z Williamem, straciłaby prawa do dzieci? Zobacz szokujące zasady panujące na królewskim dworze. 

Księżna Kate i książę William przechodzili kryzys. Tak przynajmniej przez pewien czas twierdziła brytyjska prasa, która regularnie serwowała coraz to nowe doniesienia na ten temat. Chociaż sami zainteresowani milczeli, fala spekulacji narastała z każdym dniem. Dlatego wydano oficjalne oświadczenie, w którym przekonywano że do żadnego rozwodu nie dojdzie.

Co jednak w przypadku, w którym małżonkowie postanowiliby się rozstać? Jedynym plusem dla księżnej byłoby to, że nie ucierpiałaby w kwestii finansowej. Małżonkowie nie podpisali intercyzy, co oznacza że Kate dostałaby spory majątek. Dalej nie byłoby jednak tak kolorowo.

Zgodnie z zasadami panującymi na królewskim dworze, para która zamierza się rozwieść, najpierw musi przejść trwającą kilka lat separację. To podobno ona pozwala dobrze przemyśleć decyzję o rozstaniu i dopiero jeśli są jej pewni, mogą unieważnić związek.

Rozstanie jest także jednoznacznie z przeprowadzką. Kate zamieszkałaby w innej posiadłości niż William, w której nie byłoby jej dzieci. George, Charlotte i Louis, zgodnie z królewskimi zasadami, zamieszkałby z ojcem. Dlaczego? W ten sposób zadbano, by jako następcy tronu, mogli przygotować się do pełnionych obowiązków.

Ich przyszłość jest w rękach królowej Elżbiety II albo każdego innego monarchy, który znajdzie się na tronie. To ona decyduje jednak nie tylko o ich obowiązkach, ale także sposobie spędzania wolnego czasu – w tym m.in. o wakacjach.

 

Zobacz: Książę William nie nosi ślubnej obrączki! Powód? Księżnej Kate dopiero musi być przykro

Zobacz: Wszyscy marzą o butach księżnej Kate! Internautki namierzyły je w sieciówce za niewielkie pieniądze!

Zobacz: Będzie skandal? Księżna Kate przerobiła drogą biżuterię po księżnej Dianie! Jak wygląda teraz? Brytyjczycy oburzeni!


roczny książę Louis ssie kciuka zamiast smoczka

roczny książę Louis ssie kciuka zamiast smoczka

Książę Louis i książę William w ogrodzie

Książę Louis i książę William w ogrodzie

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×