Szukaj

Kate i William na celowniku tabloidu. Doniesienia o świątecznym cudzie miały rozkleić nawet Meghan

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży — donosił magazyn New Idea. Dowodem miały być zdjęcia, na których żona Williama ma nieco zaokrąglony brzuch. Co wiadomo na ten temat?

Księżna Kate nawet w dobie pandemii koronawirusa nie wymiguje się od służbowych obowiązków. Widuje się ze starszymi i młodszymi osobami, potrafi idealnie dopasować się do każdej sytuacji. Dowodem są zdjęcia, które powstały podczas spotkania z londyńskimi skautami. Chociaż żona Williama z reguły jest bardzo poważna, tym razem nieco spuściła z tonu.

Kate, zamiast wymyślnej sukni, włożyła ciemne spodnie i jasną koszulę, którą połączyła z ciemną kamizelką. Wyglądała świetnie, o czym można się przekonać tutaj.

Księżna Kate jest w ciąży z bliźniakami?

Tabloidy, oprócz stylizacji Kate, chętnie opisują ciąże, w których rzekomo ma być żona WilliamaNew Idea już w grudniu zeszłego roku donosił, że księżna spodziewa się bliźniaków. Dziennikarze, powołując się na osoby z otoczenia małżonków, donosili o cudzie Bożego Narodzenia. Potwierdzali go informatorzy, którzy mieli mieć niezbite dowody:

Księżna odwołała jedno ze spotkań, ponieważ źle się czuje przez ciążę. Dodatkowo nie używa farby do włosów, co jest dowodem na to, że troszczy się o swoje dzieci. Chociaż William nie jest zachwycony, że znów zostanie ojcem, zrobi wszystko, by uszczęśliwić swoją ukochaną — donosił informator tabloidu.

Księżna Kate ponoć była w siódmym niebie, gdy dowiedziała się, że kolejny raz zostanie mamą. Bliźniaki byłyby radością nie tylko dla mamy, ale także dla całej rodziny i fanów rozproszonych po całym świecie. Co więcej, doniesienia o tytułowym „cudzie” miały wzruszyć Meghan Makrle, która jeszcze wtedy była aktywnym członkiem rodziny królewskiej.

Wzruszyła się, przytuliła Kate i obiecała, że nigdy więcej nie będzie się z nią kłócić – donosiło źródło „New Idea”.

Teraz już wiadomo, że doniesienia gazety były wyssane z palca, i to nie tylko dlatego, że Meghan spakowała walizki i na dobre zniknęła z radaru Cambridge’ów. Jeśli Kate rzeczywiście byłaby w ciąży, maleństwa powinny już być na świecie.

Nie da się ukryć, że tabloid New Idea uwielbia informować czytelników o tym, że rodzina Williama się powiększy. Tak jak niedawno, gdy informował o ciąży Kate, o której miała się wygadać Charlotte. Księżniczka nie tylko zdradziła sekret, ale ponoć wygadała także to, że jej mama urodzi synka.

Rodzina królewska do tej pory nie skomentowała tych doniesień.


Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży?

Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży?

Księżna Kate w ciąży?

Księżna Kate w ciąży?

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Księżna Kate podczas spotkania ze skautami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×