Szukaj

Księżna Kate usycha z tęsknoty za Archiem. Wymyśliła plan, który pozwoli ściągnąć go na Wyspy

Księżna Kate tęskni za Archiem

Księżna Kate tęskni za Archiem

Księżna Kate nie ukrywa tęsknoty za Archiem. Tabloidy donoszą, że robi wszystko, co w jej mocy, aby zjednoczyć rodzinę. Wpadła na świetny pomysł.

Księżna Kate ma już dość rozbitej rodziny i bierze sprawy w swoje ręce. Informatorzy ujawniają, że skontaktowała się ze swoim szwagrem, Harrym, błagając go o sprowadzenie syna Archiego do domu. Odkąd Sussexowie wyjechali do Ameryki bardzo tęskni za maluchem i chce znowu zjednoczyć rodzinę.

Księżna Kate tęskni za Archiem

Kate pragnie zakończyć rozłam w rodzinie, apelując do swojego drogiego przyjaciela i ukochanego brata Harry’ego, aby zakończył to okrutne dla wszystkich wyobcowanie. Takie doniesienia serwuje magazyn Woman’s Day.

To absolutnie absurdalne – mówi pracownik z pałacu. – Ten rok się ciągnie bez końca. Kate cierpi, widząc, jak to zraniło wszystkich, zwłaszcza starszych członków rodziny. Królowa i książę Filip nie zasługują na to, by ich podeszłym wieku trzymać ich z dala od prawnuka – podobnie jak George, Charlotte i Louis, którzy cały czas pytali o swojego kuzyna, ale powoli zaczynają o nim zapominać! To nie w porządku, a Kate uważa, że ​​może przemówić do serca Harry’ego – jest matką George’a, a Harry był bardzo z nim związany.

Kate ma wsparcie Zary Phillips i Mike’a Tindalla, którzy byli bardzo blisko Harry’ego i chcą, żeby wrócił, aby odnowić swoje obowiązki jako ojciec chrzestny ich córki Leny.

Nie tylko troje dzieci Kate cierpi – dodaje informator. – To wpłynęło na wszystkich członków rodziny. Harry był tak zajęty wszystkimi młodymi członkami familii i oni go uwielbiali! Trudno wyjaśnić im, że tak po prostu zniknął. Tragiczne jest to, że kiedy Meghan była w ciąży, on powtarzał George’owi i maluchom, że wszyscy muszą uważać na swojego nowego małego kuzyna. Cóż, oni byli gotowi, a Arcie zniknął.

Wydaje się jednak, że mimo najszczerszych chęci Kate nie da się zorganizować w najbliższym czasie zjazdu rodzinnego. Nie dość, że szaleje koronawirus, to jeszcze tabloid podkreśla, że Maghan, która z pewnością jest w ciąży, zrobi wszystko, aby uniemożliwić Harry’emu wyjazd na Wyspy. Będzie używała wszelkich wymówek, a będąc przy nadziei, zyska nad nim wielką przewagę.

Może pozwolić Harry’emu przylecieć na Boże Narodzenie, ale nie pozwoli mu zabrać Archiego bez niej. Wolałaby, żeby został z nią w USA – dodaje informator.

Wiadomo jednak, że tego Harry nie zrobi. To zła wiadomość dla Kate, która desperacko chce powrotu Archiego do rodziny.

To łamie serce Kate za każdym razem, gdy George lub Charlotte pytają o Archiego lub Harry’ego – mówi źródło. – Jest zdenerwowana w imieniu wszystkich dzieci. Poza tym absolutnie pragnie znowu go zobaczyć. Nie może znieść tego, że nie widzi, jak Archie dorasta.

Kate wpadła na pomysł, jak może ściągnąć Harry’ego z synem do Londynu:

Przyjaciółka Middletonów pracuje w dużej firmie kosmetycznej, która mogłaby zaoferować Meghan rolę ambsadorki. Jednym z wpisów w kontrakcie byłyby regularne wizyty w Londynie, a podczas imprezy promocyjnej pojawienie się z mężem i synem – czytamy na łamach gazety, która donosi, że: – Kate ma sposób, jak przekonać Harry’ego, by odwiedził ją w pałacu z Archiem, gdy Meghan będzie zajęta pracą nad projektem.

Oczywiście najważniejszym powodem, dla którego Kate chce naprawić relacje rodzinne, jest głęboka krzywda zadana jej mężowi. Zawsze uwielbiała Harry’ego i po prostu nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Czy jej się uda doprowadzić do pojednania?


Księżna Kate chce ściągnąć Archiego na wyspy

Księżna Kate chce ściągnąć Archiego na wyspy

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×