Księżna Kate popełniła istotny błąd podczas przygotowań George’a i Charlotte do szkoły. Dobrze wiedzieć, że nawet jej się to zdarza

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate przygotowuje swoje dzieci do rozpoczęcia roku szkolnego. Jakiś czas temu popełniła istotny błąd. Co zrobiła?

Księżna Kate przyszłego męża, Williama, poznała w czasie studiów. Początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń. Po pewnym czasie zakochali się w sobie. Na ostatnim roku, gdy rozeszła się wieść o ich sekretnym romansie, para postanowiła przenieść się do własnego mieszkania.

Chociaż niespodziewanie książę zerwał z ukochaną, by dać jej szansę na normalne życie, długo nie wytrzymali bez siebie. Postanowili zawalczyć o swoje uczucie. Potem nadszedł czas na zaręczyny i ślub, który odbył się w 2011 roku.

Małżonkowie na co dzień reprezentują interesy królowej Elżbiety II. Biorą udział w służbowych spotkaniach, a także zabierają głos w ważnych sprawach. Kate i William nie tylko koncentrują się na pracy, ale także na życiu rodzinnym. Wychowują troje dzieci, którym poświęcają każdą wolną minutę. Najstarszy George niedawno świętował ósme urodziny, Charlotte jest dwa lata młodsza od starszego brata. Najmłodszy, Louis, w kwietniu skończył trzy lata.

Księżna Kate popełniła błąd podczas przygotowań George’a i Charlotte do szkoły

Księżna Kate na co dzień koncentruje się na tym, by jak najlepiej zadbać o swoje pociechy. Właśnie dlatego w okresie wakacyjnym upewnia się, że mają wszystkie niezbędne przedmioty, potrzebne do tego, by we wrześniu rozpocząć rok szkolny. Okazuje się, że nawet żonie Williama zdarza się zaliczać drobne wpadki.

Taka miała miejsce trzy lata temu. Kate wybrała się z George’em i Charlotte do sklepu w poszukiwaniu odpowiednich butów. Podobnie jak wielu innych rodziców popełniła powszechny błąd. Zapomniała wziąć skarpetki, które mogłyby włożyć jej dzieci na czas przymierzania obuwia.

Osoba z otoczenia rodziny królewskiej donosiła Hello!, że Charlotte i jego brat mieli na nogach letnie sandały. Księżna Kate podeszła więc do kasy i kupiła dzieciakom wspomniany element garderoby. Portal przypomina, że żona Williama nie była jedyną mamą, która zaliczyła wpadkę. Przed nią wiele osób zachowywało się w podobny sposób.


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×