Szukaj

Księżna Kate bez makijażu w ogrodzie. Takich ujęć rodzina królewska jeszcze nie pokazywała

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate nagrała wideo na terenie Anmer Hall. Wprost ze spaceru  zwróciła się do internautów, używając trybu selfie. Jak wyglądała i co powiedziała?

Księżna Kate nosi miano ulubienicy Brytyjczyków. Jest też uważana za ikonę mody, więc wnikliwie jej stylizacje obserwują kobiety z niemal całego świata. Mówi się nawet o tak zwanym efekcie Kate, czy sytuacji, gdzie ona pojawia się publicznie w jakimś ubraniu lub dodatku z sieciówki, a to rzecz ta natychmiast znika z półek sklepu.

Do tego jest ogromnie zaangażowana w działalność społeczną. Razem z Williamem udziela się charytatywnie,  nie tylko wypełniając obowiązki członka rodziny królewskiej. Podczas pandemii para książęca najczęściej spotykała się z obywatelami online. Pojawiało się także więcej treści na Instagramie pary. W niedzielę opublikowano wideo, na którym przemawia Kate.

Księżna Kate bez makijażu. Pozuje w ogrodzie

W przesłaniu przypominającym selfie 39-letnia Kate podkreśliła, że ​​rodzice i opiekunowie na początku Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci (1–7 lutego) muszą zadbać także o swoje własne zdrowie psychiczne.

Księżna, ubrana w granatową marynarkę Barbour i czapkę z pomponem, prawie bez makijażu, powiedziała:

Tegoroczny Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci polega na wyrażaniu siebie – na znajdowaniu kreatywnych sposobów dzielenia się przemyśleniami, pomysłami i uczuciami. Czy to poprzez fotografię, sztukę, dramat, muzykę czy poezję – to znalezienie tych rzeczy sprawia, że ​​czujesz się dobrze.

Księżna kontynuowała:

I chociaż jest to Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci, nigdy nie było ważniejszego czasu na rozmowę o dobrostanie psychicznym i zdrowiu rodziców. W zeszłym roku powiedzieliście mi, jak ważne było to, że wielu z nas ma trudności z ustaleniem priorytetów. Jest to dla nas wszystkich niezwykle trudny czas, więc proszę, dbajcie też o siebie. Znajdźcie sposoby, jak możesz dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami lub znajdź kogoś, z kim możesz porozmawiać, ponieważ naprawdę musimy być najlepszymi wersjami siebie dla dzieci, którymi się opiekujemy.

 

Księżna Kate pod wideo zebrała mnóstwo komplementów. Fani rodziny królewskiej piszą, że wygląda pięknie i cenią jej zaangażowanie w ważne sprawy.


Księżna Kate bez makijażu w ogrodzie

Księżna Kate bez makijażu w ogrodzie

Księżna Kate bez makijażu w ogrodzie

Księżna Kate bez makijażu w ogrodzie

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Nie. Masz uwierzyć, że ta osoba jest na FILMIE geniuszu.

  • Gość pisze:

    Mam uwierzyć że na rozmazanych zdjęciach, jakość których przypomina jakość nagrań magnetowidowych z początku lat 80 ubiegłego wieku jest osoba wzmiankowana w tekście? na dodatek bez makijażu? wolne żarty.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×