Szukaj

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Księżna Kate bez księcia Williama na dwóch ważnych ślubach

To może być nieciekawe doświadczenie – pójść samotnie na wesele. Zwłaszcza jeśli spotykasz się z następcą tronu. Takie wyzwanie stanęło w 2008 roku przed Kate Middleton, która bez towarzystwa swojego mężczyzny uczestniczyła w dwóch królewskich ślubach. Jej ówczesny chłopak, William, miał bowiem inne zobowiązania.

W tamtym czasie książę William nie mógł przyjąć zaproszenia na ślub kuzyna Petera Phillipsa i jego partnerki Autumn Kelly, ponieważ wcześniej obiecał, że pojawi się na innej uroczystości. W tym samym czasie w Kenii odbywało się wesele brata byłej dziewczyny księcia – Jessi Craig. Dodajmy, że książę zawsze trzymał się blisko z tą rodziną. Nic więc dziwnego, że w Afryce nie mogło go zabraknąć.

Informator The Teleghaph poinformował, że decyzja Williama o pominięciu udziału w ślubach nie była źle postrzegana wśród jego rodziny. Zwłaszcza, że miał zastępstwo. W wydarzeniu wzięła udział Kate Middleton, wtedy jeszcze para nie była nawet zaręczona:

To niefortunne zderzenie, ale książę porozmawiał z kuzynem Peterem, który zaakceptował tę sytuację. Zwłaszcza, że jego dziewczyna zastępowała go podczas nieobecność – poinformowała osoba z otoczenia Williama.

Pomimo braku ukochanego, obecna księżna Cambridge była w dobrych rękach. Podczas uroczystości towarzyszył jej książę Harry oraz jego ówczesna dziewczyna Chelsy Davy. Kobiety, żeby nie odwracać uwagi od pary młodej, do kościoła wśliznęły się przez boczne drzwi. Postanowiły także nie opuszczać ceremonii wraz z resztą rodziny królewskiej.

Jak księżna Kate ubrała się na wesele przyjaciół?

Dodajmy, że panna Middleton miała od zawsze wyczucie stylu. Nic więc dziwnego, że na uroczystości pojawiła się w jasnoróżowej marynarce, czarnym topie i spódnicy dopasowanej do kapelusza.

Dwa miesiące później Kate wzięła udział w kolejnym weselu – tym razem w Londynie na ślubnym kobiercu stanęli księżniczka Rose Windsor i George Gilman. Uroczystość miała miejsce w Kaplicy Królowej w pobliżu Pałacu św. Jakuba. Na liście gości znalazło się sporo osób z rodziny królewskiej m.in. księżniczka Anna, książę Edward i jego żona hrabina Wessex.

Księżna Kate zwróciła na siebie uwagę tym, że ponownie pojawiła się bez chłopaka. William był wówczas na misji wojskowej na Karaibach. Jej samotny udział w wydarzeniu wywołał plotki, że para się zaręczyła. Ostatecznie miało to miejsce dwa lata później, w listopadzie 2010 roku.

Była dziewczyna księcia Harry’ego odważnie skomentowała jego ślub z Meghan Markle! Będzie skandal?

Księżna Kate jest cała w nerwach! To dlatego nie poleciała z księciem Williamem do arabskiego kraju!

Szczęki opadają! Książę William w mundialowej euforii pokazał, jak mieszka arabska rodzina królewska. Niewyobrażalne luksusy!

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju


Księżna Kate na slubie Rose Windsor i George Gilman

Księżna Kate na slubie Rose Windsor i George Gilman

Księżna Kate na ślubie Rose Windsor i George Gilman

Księżna Kate na ślubie Rose Windsor i George Gilman

Księżna Kate podczas swojego debiutu na zawodach jeździeckich w Ascot, 2016 rok

Księżna Kate podczas swojego debiutu na zawodach jeździeckich w Ascot, 2016 rok

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×