Szukaj

Urodziny Kate zweryfikowały jej relację z Meghan. Tabloidy znów mają o czym pisać

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Księżna Kate w sobotę świętowała 39. urodziny. Chociaż solenizantka otrzymała mnóstwo życzeń, wśród nich zabrakło tych od Meghan i Harry'ego. Temat błyskawicznie podchwyciły tabloidy.

Księżna Kate w sobotę skończyła 39 lat. Z tej okazji w sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej zdjęcie, na którym pozuje w maseczce ochronnej, ma na sobie jasny sweter, a także bardzo elegancki płaszcz zapinany na guziki. Postawiła na rozpuszczone, pofalowane włosy. W opisie podziękowano za życzenia, które przekazywali sympatycy rodziny królewskiej:

Dziękujemy za życzenia z okazji urodzin księżnej. Te urodziny różnią się od tych znanych z poprzednich lat. Nadal myślimy o wszystkich, którzy pracują na pierwszej linii frontu w tym niezwykle trudnym czasie.

Zobacz: 39. urodziny Kate. Pałac zrobił jej piękny prezent. Internauci są pod wrażeniem

Księżna Kate nie otrzymała życzeń od Meghan Markle i księcia Harry’ego

W sobotę nie tylko sympatycy Kate, ale także część bliskich jej osób publicznie złożyła życzenia. Na Instagramie, który prowadzą pracownicy królowej Elżbiety II, opublikowano rozczulające zdjęcie monarchini z żoną Williama. Niemal tak samo urocza fotografia pojawiła się na profilu, za który odpowiadają książę Karol i Camilla.

Jak zauważyli dziennikarze Daily Mail, wśród wpisów zabrakło powinszowania od księcia Harry’ego i jego żony. Pojawiły się spekulacje, że między Kate i Meghan nadal nie doszło do pojednania. Podobno Markle nie przepada za szwagierką i ze wzajemnością. Jak twierdzą autorzy książki Finding Freedom panie „nigdy nie były najlepszymi przyjaciółkami”. Powodem ma być fakt, że Kate nie zrobiła nic, by zniwelować podział, który powstał w rodzinie.

Warto zwrócić jednak uwagę, że odkąd Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, nie są aktywni w social mediach. Nadal nie mają oficjalnego konta na Instagramie. Jak donosi The Times, małżonkowie nie planują wykorzystywać mediów społecznościowych do promowania swojej fundacji Archewell.

W idealnej opcji można więc przypuszczać, że Meghan i Harry złożyli życzenia solenizantce przez telefon i nie czuli potrzeby, by ogłosić to całemu światu.


Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×