Wirtualna Polska

Dziś 41. urodziny Kate. Z tej okazji przypominamy 10 największych dram z jej udziałem. Co wstrząsnęło światem?

Dziś 41. urodziny Kate. Z tej okazji przypominamy 10 największych dram z jej udziałem. Co wstrząsnęło światem?

Wszystkie dramy księżnej Kate

Księżna Kate ma na koncie kilka skandali. Przypominamy 10 wydarzeń z jej udziałem, które wstrząsnęły mediami na całym świecie. Arystokratka jest bohaterką niezliczonej liczby afer. Pamiętacie niektóre z nich?

Wirtualna Polska

Kate Middleton wyszła za księcia Williama w 2011 roku. Zyskała wtedy prestiżowy tytuł księżnej Cambridge. Nowa członkini rodziny królewskiej nie zamierzała jednak w spokoju wypełniać obowiązków. Jej arystokratyczna kariera jest pełna mniejszych lub większych afer. Przedstawiamy niektóre z nich.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozstanie Kate i Williama. O co się pokłócili?

Niewątpliwie największą dramą Kate było rozstanie z Williamem. Niewiele brakowałoby, żeby ich małżeństwo nigdy nie doszło do skutku! Do niesławnego incydentu doszło w 2006 roku. William planował wtedy sylwestra z Kate i jej rodziną. W ostatniej chwili musiał jednak zmienić plany. Protokół wymagał od niego, aby pojechał na zimowy wyjazd z królową Elżbietą. Przez to wszystko para ze sobą zerwała. Na szczęście, ich rozłąka nie trwała długo i wkrótce znów do siebie wrócili.

Wtedy nie byłam zachwycona rozstaniem, ale teraz widzę, że mnie wzmocniło. Dowiedziałam się wiele o sobie. Gdy jesteś młody, związek może cię całkowicie pochłonąć. Dziś doceniam czas, który spędziłam w samotności, choć wtedy nie myślałam o tym w ten sposób – Kate wyznała po latach.

Również William nie unikał tego tematu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Każde z nas próbowało odnaleźć własną drogę. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni, co w efekcie wyszło nam na dobre – powiedział w jednym z wywiadów.

Kate na wojnie z Meghan. Dlaczego nie przypadły sobie do gustu?

Kate nie łączą najlepsze relacje z Meghan Markle. Tabloidy donosiły, że od początku była sceptyczna wobec partnerki  księcia Harry’ego. W chwili, gdy konflikt na linii William-Harry eskalował,  żona opowiedziała się po stronie męża.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jako lojalna żona Kate zdecydowanie stanęła po stronie Williama. To jest oczywiste. Krew rozlała się po obu stronach. To bardzo smutne, że nie dogadywały się szczególnie dobrze, ale to tylko spotęgowało konflikt między braćmi – raportował jeden z tabloidów.

Obecnie Kate i Meghan nie utrzymują kontaktu. Do największej kulminacji konfliktu doszło przed ślubem. Meghan przez spór dotyczący sukienek dla druhen, miała doprowadzić Kate do płaczu. Kate, przynajmniej według tabloidów, bardzo przeżyła wyprowadzkę Harry’ego i Meghan do Stanów Zjednoczonych, choć trudno nie pomyśleć, że musiała ją przyjąć z ulgą…

Wirtualna Polska

Kate łamie protokół. Co robiła?

Księżnej Cambridge wielokrotnie zdarzało się łamać protokół rodziny królewskiej. W 2018 roku głośno było o tym, że przytuliła położną – profesor Jacqueline Dunkley-Bent. Wszystko miało miejsce podczas oficjalnego spotkania. Media były zgodne co do tego, że Kate jednoznacznie naruszyła protokół, który zakazuje takich gestów. W 2019 roku z kolei Kate i William ostentacyjnie okazywali sobie czułość na meczu w Irlandii. Łamać protokół zdarzało się jej jeszcze w tym roku. Więcej o protokolarnych wpadkach Kate przeczytacie TUTAJ i TUTAJ.

Kate odpycha Williama. Czy sytuację ujęły kamery?

Niecodzienny incydent z udziałem Kate miał miejsce na premierze filmu o Jamesie Bondzie. Księżna miała wdać się w drobną sprzeczkę z mężem. Kamery zarejestrowały wówczas, że w pewnym momencie Kate odepchnęła księcia. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Poniżej zamieszczamy krótki film przedstawiający opisany incydent.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound – Tasha

Kate jest obsesyjną zazdrośnicą. O co się wścieka?

Wirtualna Polska

Kate uchodzi też za obsesyjną zazdrośnicę. Ponoć swego czasu była wyjątkowo zazdrosna o Rose Hanbury. Przez pewien czas podejrzewała nawet męża o romans z tą kobietą. Zazdrość doprowadziła do tego, że Kate starała się zmusić męża do pozbycia się jej z dworu królewskiego, do czego ostatecznie nie doszło.

Kate opalała się topless? Dlaczego pozwała tabloid?

Swego czasu w mediach było głośno o zdjęciach opublikowanych przez francuski tabloid. Magazyn otrzymał zdjęcia księżnej Kate opalającej się nago. Publikacja fotek skłoniła Kate i Williama do pójścia na wojnę z tabloidem i zażądania odszkodowania. Dziś o niesławnej sesji fotograficznej pamięta bardzo wąskie grono fanów royalsów.

Kate została pobita?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sporą sensację wywołały zdjęcia pobitej Kate. Na szczęście, fotki zostały sfabrykowane. Przygotował je włoski artysta Alexsandro Palombo, który chciał zasygnalizować problem przemocy domowej. Obok Kate, na przygotowanych przez niego materiałach znalazły się inne znane kobiety, w tym polityczki. Fotki zobaczycie w galerii poniżej.

Księżna Kate w centrum „erotycznego” skandalu?

Wirtualna Polska

W 2018 roku media na całym świecie obiegły nietypowe nagłówki. Wiele z nich mówiło o „seks aferze” z udziałem Kate. Wszystko było związane z nietypowym zbiegiem okoliczności. W przeglądarce Netflixa, tuż pod okładką filmu o książęcej parze, znalazła się okładka filmu Escorts o paniach lekkich obyczajów. Spowodowało to, że zdjęcie Kate i Williama zlało się z tym znajdującym się pod spodem. W efekcie wygląda to tak, jakby to Kate była półnaga i trzymała butelki szampana w dłoni. Część Brytyjczyków uznała to za obrazę monarchii.

Kate przesadziła z botoksem?

Brytyjskie media swego czasu zachwalały Kate za naturalność. W ostatnich miesiącach jej twarz jednak mocno się zmieniła. Dziennikarze zwrócili uwagę na to, że księżna na nowych zdjęciach ma twarz pozbawioną kurzych łapek i nieruchome czoło, gdy się uśmiecha. Wszystko wskazuje na zastosowanie przez nią botoksu. Sami zobaczcie…

Kate nie szanuje męża? Odtrąciła jego dłoń

Ostatni skandal z udziałem Kate wiąże się z jej stosunkiem do męża. Wiele osób przekonuje, że księżna go nie szanuje. Jednym z dowodów na potwierdzenie tej tezy ma być to, że podczas świątecznego programu miała ona odtrącić dłoń księcia. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery telewizyjne. Więcej przeczytacie o TYM tutaj.

Pamiętaliście te sytuacje? A może znacie jeszcze inne dramy z jej udziałem? Podzielcie się nimi w sekcji komentarzy.


Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×