Szukaj

Księżna Diana została zamordowana? Książę Harry przerywa milczenie na okładce tabloidu

Książę Harry, księżna Diana

Książę Harry, księżna Diana

Książę Harry wierzy, że księżna Diana została zamordowana, planuje film dokumentalny o sprawie za 25 milionów dolarów. Zobaczcie, co donosi zagraniczna prasa. Szok.

Im bliżej do 23. rocznicy śmierci księżnej Diany, tym więcej okładek czasopism związanych jest z tym tragicznym wydarzeniem. Nie inaczej jest w tym przypadku, ale tu tabloid przekazuje takie wieści, że włos się na głowie jeży. Jedna z nich mówi, że książę Harry uważa, że ​​jego matka została zamordowana. Mało tego, chce o tym nakręcić film wart grube miliony…

Księżna Diana została zamordowana? Harry planuje nakręcić o tym film

Nie trzeba nikomu mówić, że księżna Diana była uwielbiana, nie tylko przez Brytyjczyków. Kiedy 23 lata temu zginęła w tragicznym wypadku, świat zamarł. Była taka młoda, osierociła dwóch synów, którzy bardzo potrzebowali matki. Jak to się mogło stać? Było mnóstwo pytań bez odpowiedzi i tyle samo teorii, wśród których nie brakowało tych spiskowych.

Tym razem jednak okładka tabloidu naprawdę szokuje. Według wyłącznej agencji Star, która twierdzi, że przeprowadziła wywiad z księciem Harrym, książę otrzyma miliony od zleceniodawców z Hollywood, aby nakręcić film dokumentalny o śmierci jego matki. Informator twierdzi, że to świetna okazja dla Harry’ego do kontrolowania narracji i przekazania swojego punktu widzenia.

Tabloid zagłębia się w teorie spiskowe dotyczące śmierci księżnej Diany i mówi, że książę Harry ma pretensje do królowej i Karola za to, że nie zrobili wystarczająco dużo w tamtym czasie. Jest nawet twierdzenie, że książę Harry razem z księciem Williamem faktycznie nakręcili już dokument o ich matce w 2017 roku zatytułowany Diana, Our Mother: Her Life and Legacy. Dodatkowo bulwarówka twierdzi, że ten nowy film, byłby sposobem na zemstę.

Niestety nie napisano już, za co miałby się Harry mścić. Nie pojawia się też dalej krzycząca z okładki teoria na temat tego, że Harry jest przekonany, że Diana została zamordowana, a tym bardziej, kto miałby dokonać tego strasznego czynu. Jak widać, rocznica śmierci księżnej prowokuje różne, nawet tak szokujące doniesienia.


Książę Harry o śmierci księżnej Diany na okładce STAR

Książę Harry o śmierci księżnej Diany na okładce STAR

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Dodaj komentarz

  • Joanna pisze:

    Dla mnie to nie jest żadną niespodziewana wiadomość. Księżna była niewygodna. Zwłaszcza jej ciąża. Kamery akurat nie działały?????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×