25 lat po śmierci Diany wyciekły zapiski, które pogrążą rodzinę królewską? Pojawiły się nowe dowody w sprawie wypadku

Królowa Elżbieta II, Księżna Diana, wypadek

Królowa Elżbieta II, Księżna Diana, wypadek

Za dwa tygodnie minie dokładnie 25 lat od śmierci księżnej Diany. Na jaw wyciekły zapiski, które rzucają nowe światło na tragiczny wypadek. Matka Williama i Harry'ego czuła, że dojdzie do tragedii. 

Księżna Diana oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej w 1981 roku. Wszystko przez ślub z księciem Karolem. Małżonkowie znali się wcześniej zaledwie kilka miesięcy. Następca tronu szybko oświadczył się młodziutkiej dziewczynie, a ta bez wahania przyjęła pierścionek zaręczynowy. Bajkowy ślub pary był najważniejszym wydarzeniem w rodzinie królewskiej od czasu koronacji Elżbiety II.

Nic więc dziwnego, że wydarzeniu przyglądali się nie tylko Brytyjczycy, ale sympatycy rodziny królewskiej z całego świata. Po latach wiadomo, że ich życie nie było pasmem szczęścia. Chociaż doczekali się dwóch synów, to książę nie zapomniał o dawnej miłości, czyli Camilli Parker Bowles, która po śmierci Diany została jego żoną.

Księżna Diana nie chciała dłużej życia w zakłamaniu, a para postanowiła się rozwieść. Od 1992 roku przez kolejne cztery lata byli w separacji i zamieszkali oddzielnie. Chłopcy przebywali przy swojej mamie, która zaledwie rok cieszyła się upragnioną wolnością.

Księżna Diana przeczuwała swoją śmierć? Wyciekły zapiski sprzed lat

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku zaledwie rok po tym, jak otrzymała rozwód z księciem Karolem. Matka Williama i Harry’ego udała się ze swoim nowym partnerem Dodim Al-Fayedem do Francji. Podczas przejazdu ulicami Paryża zaczęli ścigać ich paparazzi, w wyniku czego doszło do wypadku. Samochód, którym podróżowali rozbił się tunelu Pont de l’Alma w nocy 31 sierpnia 1997 roku. Diana zmarła w szpitalu po kilku godzinach.

W tym roku mija 25. rocznica jej śmierci. Z tej okazji na platformie Discovery+ ukaże się krótki serial dokumentalny The Diana Investigation, w którym jeszcze raz przeanalizowane zostaną okoliczności zdarzenia.

Autorzy dotarli do zaskakujących informacji, z których wynika, że już dwa lata wcześniej księżna Diana informowała, że rodzina królewska będzie próbowała się jej „pozbyć”. Matka Williama i Harry’ego miała przekazać obawy swojemu prawnikowi. Victor Mischon zapisał notatkę, na której widnieje, że z wiarygodnych źródeł z pałacu, dowiedziała się ona o tym, że może zginąć, a najbardziej prawdopodobny jest wypadek samochodowy.

Trzeba przyznać, że informacje, które pojawią się w mini serialu mogą wywołać dreszcze niepokoju i rzucają zupełnie inne światło na tragiczną śmierć Diany.


Zdjęcie samochodu po wypadku księżnej Diany

Zdjęcie samochodu po wypadku księżnej Diany

Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Księżna Diana miała bulimię?

Księżna Diana miała bulimię?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przyczyną smierći Prezydenta USA Kennedyego będzie ujawniona po 70 latach!

 • Gośddddddć pisze:

  Przynosiła wstyd,brała otoczenie na niewinne minki ja takie panie znam

 • Gość pisze:

  Gdyby szybko nie jechali to by nie spowodowali wypadek. A po tylu latach wymyślają cuda nie widy. Najlepiej z gonić na rodzinę królewską, mężczyzn zmieniała jak rękawiczki . No i Harry nie wiadomo kto jest tatuś. A ponoć w ciąży była jak zginęła. .Lubiłam Diane ale aniołkiem nie była.

 • Gość pisze:

  Wiadomo ze ja zlikwidowali ,przestańcie ich idealizować maja bardzo dużo złych zeczy za uszami !

 • Gośćxxxx. pisze:

  ……..i tak po 25 latach akurat w rocznice taki cud. Tylko gimnazja wierzy w te bajki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×