Szukaj

Bikini, drink w ręce i obcy książę u boku. Nieznane zdjęcia Diany przedostały się do prasy

Księżna Diana

Księżna Diana

Księżna Diana nie żyje już dwadzieścia trzy lata. Do sieci trafiło niepublikowane wcześniej zdjęcie, na którym matka Harry'ego i Williama odgrywa główną rolę. Popija drinka, jest w stroju kąpielowym. Internauci są oczarowani. 

Księżna Diana była żoną Karola, syna królowej Elżbiety II. Para doczekała się dwóch chłopców: Williama i Harry’ego. Chociaż wydawałoby się, że ich związek będzie bajkowy, pierwsze poważne problemy zaczęły się po zaręczynach. Królowa Ludzkich Serc nie miała jednak w sobie tyle odwagi, by zakończyć tę relację.

Diana krótko po tym, jak zgodziła się wyjść za Karola, pojechała z matką do Australii. Chciała nieco ochłonąć i przygotować się do ślubu. Chociaż spędziły tam trzy tygodnie, przez ten czas ani razu nie rozmawiała ze swoim narzeczonym. Ten nie miał na to najmniejszej ochoty:

Uważałam, że to było bardzo dziwne. Kiedy do niego zadzwoniłam, był na zewnątrz. Nigdy do mnie nie zadzwonił.

Pomimo że księżna przeczuwała, że coś może być nie tak, nigdy nie zerwała zaręczyn. W 1981 roku odbył się ślub, o którym było głośno w kolorowej prasie. Małżeństwo przetrwało piętnaście lat. Rozwód sfinalizowali w 1996 roku. Księżna Diana zmarła rok później na skutek tragicznego wypadku samochodowego.

Księżna Diana na zdjęciu w bikini. Wpis oczarował sieć

Chociaż od momentu śmierci Diany w tym roku minęło 23 lata, do sieci wciąż przedostają się niepublikowane zdjęcia z jej młodości. Do takich należy to, które opublikował współzałożyciel domu mody Valentino, Giancarlo Giammetti. Księżna została uchwycona w momencie, w którym popija drinka.

Diana znajduje się na jachcie. Ma mokre włosy, jest ubrana w bikini, które zakrywa okrywająca ją koszula. Szeroko się uśmiecha do swoich współtowarzyszy: księcia Kyrila, syna ostatniego panującego cara Bułgarii oraz samego Valentino. Giancarlo zestawił je z drugim zdjęciem, na którym wymieniają uściski dłoni podczas oficjalnego wydarzenia.

Dwa momenty przyjaźni z księżniczką Dianą.

Internauci nie pozostawili kadrów bez reakcji. W komentarzach piszą:

  • Diana była taka naturalna. Najlepsza księżna na świecie.
  • Bardzo szkoda mi księżnej Diany. Skończyła tak tragicznie.
  • Zazdroszczę takich zdjęć w kolekcji. To jest świetne.

Jak donoszą media, zdjęcie, na którym Diana pozuje w bikini, zostało zrobione w 1990 roku, dwa lata przed tym jak księżna i Karol się rozstali. Para już wtedy przechodziła kryzys. Fotografia została wykonana niedaleko Sycylii, na tle wyspy Stromboli na Morzu Tybetańskim.

Zobacz także: Książę Harry ponownie w ogniu krytyki. Wszystko przez aferę ze słynnym już wywiadem Diany dla BBC


Księżna Diana - archiwalne zdjęcia

Księżna Diana - archiwalne zdjęcia

Księżna Diana na wakacjach

Księżna Diana na wakacjach

Księżna Diana na niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na niepublikowanym zdjęciu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×