Szukaj

Królewski kucharz narzeka na organizację ostatnich urodzin księżnej Diany. Przytłoczyły go obowiązki

Księżna Diana

Księżna Diana

Diana Spencer zginęła w wypadku w wieku 36 lat. Od tego tragicznego dnia minęły już 23 lata. Matka Harry'ego i Williama skończyłaby dzisiaj 59 lat. Jej prywatny kucharz zdradził, jak świętowała ten dzień.

Księżna Diana skończyłaby dzisiaj 59 lat. Niestety królowa serc, jak nazywali ją Brytyjczycy zmarła tragicznie 31 sierpnia 1997 roku. Matka Harry’ego i Williama od pierwszych chwil, gdy pojawiła się u boku księcia Karola, zyskała sympatię poddanych. Mimo upływu lat świat wciąż myśli o niej z wielką sympatią i wspomina podczas kolejnych jubileuszów.

Po wielu latach od śmierci bezpośredni współpracownicy księżnej Walii ujawniają kolejne szczegóły z jej życia prywatnego. Ostatnio kamerdyner, który wiele lat pracował w pałacu, zdecydował się ujawnić dotąd niepublikowane zdjęcia z wnętrza domu Diany. Mogliśmy zobaczyć główne schody w jej posiadłości, oraz jadalnie i stół, przy którym razem z synami spożywała posiłki. Kulisy życia Diany zdradził również jej osobisty kucharz, który pracował dla niej przez ostatnie 4 lata przed śmiercią.

Księżna Diana: jak świętowała urodziny ?

Magazyn Hello postanowił skontaktować się z kucharzem księżnej i zapytać go, jak Diana spędzała urodziny. Okazuje się, że nie świętowała tego dnia w szczególny sposób. Darren McGrady gotował dla księżnej w latach 1993-1997. Opowiedział, jak wyglądało jej ostatnie przyjęcie urodzinowe.

Księżna Diana tak naprawdę nie chciała świętować swoich urodzin, oznaczało to dla niej, że jest kolejny rok starsza. Nie było tortów urodzinowych, ani specjalnych potraw. Zwykle chodziła na lunch ze swoimi przyjaciółkami. Wieczorem zjadała coś lekkiego w stylu grillowanej ryby czy faszerowanej papryki – zdradził kucharz.

Wspominał również, że mimo tego, że nie miał w tym dniu dużo pracy w kuchni, to mimo wszystko był to jeden z najbardziej pracowitych dni w roku. Wszystko dlatego, że księżna miała liczne grono przyjaciół i osób, które chciały pokazać, że pamiętają o niej w tak ważnym dniu. Nie ukrywa, że przytłoczyły go obowiązki.

Urodziny księżnej Diany w Pałacu Kensington były dla mnie jednym z najbardziej pracowitych dni w roku. Nie ze względów kulinarnych, ale dlatego, że wszystkie organizacje charytatywne, oraz jej przyjaciele wysyłali mnóstwo kwiatów. Co chwilę więc dzwonił dzwonek do drzwi, a ja musiałem biegać na dół i odbierać przesyłki.

W poprzednich wywiadach ujawnił również, jak wyglądała dieta Diany. Unikała ona spożywania czerwonego mięsa, a w jej diecie królowa drób, ryby i dania wegetariańskie.

Diana Spencer urodziła się 1 lipca 1961, zmarła w wypadku samochodowym w Paryżu w wieku 36 lat.


Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×