Szukaj

Księżna Diana przechytrzyła księcia Karola. W sprytny sposób ukarała go za romans z Camillą!

księżna Diana książę Karol

Księżna Diana skradła popularność księcia Karola

Nie jest tajemnicą, że książę Karol biorąc sobie za żonę Dianę Spencer wciąż był emocjonalnie uwikłany w relację z Camillą Parker-Bowles, obecną księżną Kornwalii. Młody wówczas następca tronu nie mógł wziąć za żonę swojej ukochanej, która była już mężatką, a nacisk ze strony rodziny królewskiej wzrastał z każdym dniem. Musiał się ustatkować i właśnie dlatego postanowił wziąć ślub z księżną Dianą, która wydawała mu się być idealnym materiałem na uległą żonę, która pozostanie w jego cieniu. Nie miał wtedy bladego pojęcia o tym, jak bardzo się mylił.

Księżna Diana, według jej własnych słów, od początku wiedziała, że coś jest nie w porządku. Podejrzewała, że Karol miał romans i podejrzewała, że nie jest jej wierny. Nieszczęśliwe małżeństwo wpędziło ją w chorobę i nerwicę, ale znalazła sprytny sposób na to, by odegrać się na swoim mężu. Jaki? Odebrała mu… popularność.

Księżniczka Ludu była niezwykle rozchwytywana. Z dnia na dzień stała się ulubienicą tłumów, a podczas królewskiego tournee ludzie nawoływali, że chcą zobaczyć ją, a nie księcia Karola. W najnowszym dokumencie Netflixa na temat rodu Windsorów osoba z bliskiego otoczenia wyjawiła, że Karol był w totalnej furii:

Miała być zabaweczką, laleczką Barbie, przynajmniej tak ją postrzegał. Za nieśmiałym uśmiechem kryła się jednak bardzo złożona osobowość, na którą Karol i rodzina królewska nie byli przygotowani – wyjawiają dokumentaliści

Jak twierdzą, Diana z rozmysłem podsycała zainteresowanie mediów swoją osobą. Chciała zepchnąć męża z pantałyku i ukarać go za to, że wybrał inną kobietę niż tą, którą poślubił. Jak wiadomo, paparazzi ostatecznie doprowadzili do jej śmierci – ale za życia była pierwszą gwiazdą z prawdziwego zdarzenia.

Królowa Elżbieta II zdemaskowana. Smutna prawda wyszła na jaw. Księżna Diana miała rację

Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Camilla i… niania Williama. Księżna Diana nienawidziła opienkunki swojego syna. Powód daje do myślenia


Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Księżna Diana w cekinowej sukience

Księżna Diana w cekinowej sukience

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×