Szukaj

Księżna Diana ujawniła całą prawdę o świętach w rodzinie królewskiej! Wyciekły tajne listy sprzed lat

Księżna Diana, listy o świętach

Księżna Diana, listy o świętach

Księżna Diana w opisywała, jak naprawdę wyglądały święta w rodzinie królewskiej. Właśnie wyciekły tajne listy sprzed lat. Zobaczcie.

Księżna Diana skrywała więcej tajemnic, niż nam się wydaje. Ciągle wyciekają nowe tajemnice. Niedawno na jaw wyszły listy Królowej Ludzkich Ser, w których znajdują się nowe informacje.

List księżnej Diany – co zdradza na temat świąt w rodzinie królewskiej?

List napisany przez zmarłą księżną Dianę przypomniał, jak podekscytowani byli młodzi książęta z Sussex i Cambridge w okresie świątecznym.

Ostatni, który jest sprzedawany na aukcji, jest adresowany 5 grudnia 1990 r. i skierowany do kobiety o imieniu Ivy Woodward.

Diana poznała panią Woodward we wrześniu 1990 r., odwiedzając księcia Karola w szpitalu, po tym, jak książę doznał złamania ręki w wypadku podczas gry w polo.

Pani Woodward, której syn leżał w śpiączce po wypadku na motocyklu, pocieszała księżną Dianę. Jej syn, Dean, wrócił do domu w grudniu tego samego roku.

Najdroższa Ivy, bardzo dużo o tobie myślałam, kiedy wszyscy zmierzamy w kierunku Bożego Narodzenia i zastanawiam się, jak traktuje cię życie – napisała w liście księżna Diana.

Diana stwierdziła, że chłopcy: książę Harry’ego i książę William, którzy mieliby wtedy odpowiednio sześć i osiem lat, byli zachwyceni perspektywą Bożego Narodzenia na horyzoncie. Dodała, że ​​jej synowie przeszukiwali cały dom w poszukiwaniu ukrytych prezentów.

Zmarła księżniczka Walii, która w chwili pisania listu miała 29 lat, powiedziała, że ​​ją i panią Woodward łączyła wyjątkowa więź, którą bardzo ceniła.

List, który został napisany na papierze firmowym w Pałacu Kensington, jest sprzedawany za około 2000 do 3000 funtów w Lawrences Auctioneers w Bletchingley w Surrey .

W liście do Ivy Woodward jasne jest, że Diana pisała z serca, jak jedna matka do drugiej – powiedziała Sarah Ward z Lawrences Auctioneers – Wspólne odczuwanie, jakie miała z normalnymi ludźmi, jest tutaj.

Korespondencja z Ivy jest sprzedawana wraz z drugim listem napisanym przez księżną Dianę.

Oba listy są sprzedawane przez tego samego prywatnego kolekcjonera.

Listy księżnej Diany

Listy księżnej Diany

Zobacz: Dodi Al-Fayed i księżna Diana nie byli parą! Dlaczego dopiero teraz ujawniono te fakty z ich życia?!


Książę William w 1989 roku

Książę William w 1989 roku

Księżna Diana i książę William z synami: Harrym i Williamem (fot. ONS)

Księżna Diana i książę William z synami: Harrym i Williamem (fot. ONS)

Księżna Diana i książę Harry oraz książę William i książę Karol, 1985 r. (fot. East News)

Księżna Diana i książę Harry oraz książę William i książę Karol, 1985 r. (fot. East News)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×