Szukaj

Ślubny sekret księżnej Diany wyszedł na jaw. Autorka sukni ślubnej prawie dostała zawału! Była bezradna!

Księżna Diana poszła w wygniecionej sukni do ślubu

19 maja książę Harry i Meghan Markle stanęli na ślubnym kobiercu i rozpoczną wspólną podróż przez życie. Dokładnie 37 lat temu taką podróż u boku księcia Karola zaczynała księżna Diana. I choć jej historia skończyła się tragicznie, okazała suknia ślubna z jedwabiu w kolorze kości słoniowej, którą miała na sobie, do tej pory pozostaje jedną z najbardziej ikonicznych kreacji w historii.

Nie tylko księżna Kate oczarowała świat swoją ślubną suknią! Oto 10 najgłośniejszych kreacji na królewskich dworach!

Gdy księżna Diana wyszła z powozu i ruszyła po schodach St Paul’s Cathedral w kierunku ołtarza, cały świat zamarł z zachwytu. Nie dość, że po raz pierwszy transmitowano w całości królewski ślub, to jeszcze oderwanie oczu od gigantycznego welonu, imponującej sukni i drobnej księżnej w fałdach materiału wyszywanego zabytkową koronką, perłami i cekinami było wprost niemożliwe. Była jednak jedna osoba, która nie cieszyła się ani odrobinę na widok tego dzieła sztuki…

Elizabeth Emanuel i jej mąż spędzili miesiące nad przygotowaniem sukni ślubnej dla Diany Spencer. Robili ją samodzielnie, każdą z 10 tysięcy pereł naszywając własnymi rękami, nic więc dziwnego, że kreacja młodziutkiej panny młodej była ich oczkiem w głowie i największą dumą. Nic też dziwnego, że Elizabeth, widząc co stało się z kreacją podczas podróży powozem, nieomal dostała zawału.

W rozmowie z ITV wyznała, że chciało jej się płakać. I to wcale nie ze wzruszenia:

Wiedzieliśmy, że odrobinę się wygniecie, ale gdy przyjechała do St Paul’s i wysiadła, a ja zobaczyłam ten wymięty materiał, myślałam, że zemdleję. Byłam przerażona, naprawdę, bo sukienka była cała wygnieciona. O wiele bardziej niż sądziliśmy – wyjawiła.

Na szczęście nikt poza samymi zainteresowanymi nie zwrócił na to uwagi, a kreacja Diany przeszła do historii.

Kate? Meghan? Królowa jest tylko jedna. To ślub Diany był najbardziej spektakularny. Dzisiaj mija 37 lat od tego wydarzenia

Spektakularna suknia ślubna Meghan Markle jest już gotowa! Czeka na akceptację królowej Elżbiety II!

Na ślubie Meghan i Harry’ego pojawi się siostra księżnej Diany! Zobaczcie jak wygląda dzisiaj

TVN tego nie pokazał! Małgorzata Kożuchowska w przepięknej sukni ślubnej składa przysięgę małżeńską. Mamy zdjęcia!

 


Księżna Diana i książę Karol w dniu ślubu

Księżna Diana i książę Karol w dniu ślubu

Suknia ślubna księżnej Diany

Suknia ślubna księżnej Diany

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×