Koszmar! Księżna Diana próbowała się zabić! Opowiedziała o tym przed swoją tragiczną śmiercią

Księżna Diana samobójstwo

Księżna Diana samobójstwo

Księżna Diana chciała popełnić samobójstwo

Autor biografii księżnej Diany, Andrew Morton, jest ostatnio jedną z najbardziej popularnych osób na Wyspach. Wszystko przez – jak zwykle o tej porze roku – wzmożone zainteresowanie historią księżnej Diany. Po 21 latach od śmierci Lady Di wciąż wzbudza ogromną fascynację, a opowieści z jej życia nadal wypływają na powierzchnię. Tym razem Morton wyjawił dlaczego Diana zdecydowała się nagrać słynne taśmy z wywiadem, na podstawie którego stworzył jej biografię.

W rozmowie z magazynem People pisarz wyznał, że wywiady z Dianą prowadził po cichu, w kompletnej tajemnicy przed dworem. Książka Diana: Her True Story pojawiła się w 1992 roku i kompletnie wstrząsnęła rodziną królewską. Z kolei poddani byli zachwyceni tym, jak wiele sekretów monarchii wyszło na jaw na kilkuset stronach niepozornego tomiku.

Wywiady przeprowadzał, gdy za zamkniętymi drzwiami pałacu małżeństwo księcia KarolaKrólowej Ludzkich Serc rozpadało się:

Książka tłumaczy uczucia Diany, jej poczucie izolacji, jej wrażenie bycia więźniem. Gdy już wsiąkła w publiczność i ludzie zrozumieli, że Diana była trójwymiarową osobowością, zaczęli się do niej odzywać. Było widać jak na dłoni, że ludzie chcą, by Diana rządziła, bo była bardziej dostępna, luźniejsza od reszty. Bardziej empatyczna, ze swoimi problemami i kłopotami – wyjaśnił

Książka Mortona stała się sensacją, bo poruszała nie tylko aspekty życia w rodzinie królewskiej, ale dokładnie opisywała też pięć prób samobójczych księżnej, to, jak usiłowała poronić, rzucając się ze schodów i bulimię, z którą walczyła przez większość życia.

Dianę doprowadziło do furii, gdy Karol zaczął zachwycać się urodą Camilli. Nie mogła znieść ciągłych porównań i czuła się gorsza. Miała wrażenie, że rodzina jej nie akceptuje, była targana uczuciami pustki i wypalenia, co powodowało u niej zmienne nastroje i wybuchy złości. Zazdrość Diany o Camillę doprowadziła ją do bulimii, samookaleczeń, depresji i paranoi. Wydawało jej się, że jest ofiarą spisku – słyszała jak Karol namiętnie szepcze do kochanki przez telefon. Innym razem znalazła bransoletkę z jej inicjałami – pisze Sally. W ramach zemsty urządzała sceny rozpaczy – cięła się żyletkami, szkłem, nożami na oczach Karola. Próbowała także się rzucić ze schodów, będąc w trzecim miesiącu ciąży oraz biła Karola po głowie. Książę próbował znaleźć dla niej odpowiedniego terapeutę, jednak było to trudne, gdyż wymagała ‘’nieustannej opieki”. Twierdziła, że obowiązki księżnej ją nudzą, przestała się spotykać z koleżankami i chodzić na zakupy – co wcześniej uwielbiała.

Gdy okazało się, że nie była to dziennikarska fikcja, a faktyczna „spowiedź” księżnej, ludzie kompletnie oszaleli na jej punkcie.

Czytaliście?

Wstrząsające słowa księżnej Diany wyszły na jaw. Nigdy wcześniej nie ujawniono tego, co działo się przed jej ślubem

Skandaliczne zachowanie księżnej Diany! Z całej siły uderzyła księcia Karola! Wideo trafiło do sieci

Ślubny sekret księżnej Diany wyszedł na jaw. Autorka sukni ślubnej prawie dostała zawału! Była bezradna!

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Przerażające fakty z życia księżnej Diany wychodzą na jaw. Biografka rodziny królewskiej przerwała milczenie


Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×