Diana była uwielbiana w swojej pracy. Nie zgadniecie, czym zajmowała się zanim została księżną

Księżna Diana młodość

Księżna Diana młodość

Czym zajmowała się księżna Diana przed ślubem?

Zanim Diana Spencer stała się księżną Dianą, wychodząc za księcia Karola i przypieczętowując swój tragiczny los, była tylko zwykłą dziewczyną o niezwykłej urodzie. Gdy została narzeczoną następcy tronu, musiała zrezygnować z wielu rzeczy, w tym z pracy, którą kochała ponad wszystko. Czym zajmowała się ta skromna dziewczyna z wyższych sfer?

Księżna Diana podbiła serca Brytyjczyków swoją wrażliwością, pokorą i poczuciem humoru. Mimo jej burzliwej relacji z prasą i rodziną królewską, rozkochała w sobie miliony na całym świecie. Choć kojarzymy ją głównie z, no cóż, bycia księżniczką i ambasadorką mniejszości społecznych, mało kto pamięta, że księżna Diana pracowała przed ślubem dokładnie tak samo jak wszystkie dziewczęta w jej wieku. Gdzie?

Księżna Walii zajmowała się wieloma różnymi zawodami, ale przede wszystkim pracowała z dziećmi. Uczyła się z guwernantką, nim przeniesiono ją do Silfield Private School, a później do Riddlesworth Hall School. Jak wiele młodych kobiet w tamtych czasach i o jej statusie społecznym, edukację zakończyła w Szwajcarii, a później powróciła do Londynu.

Pracowała dla amerykańskiej rodziny w stolicy Wielkiej Brytanii jako niania, szkoliła się również na asystentkę w żłobku. Nie ukrywała nigdy, że uwielbia swoją pracę, ale niestety – musiała z niej zrezygnować. Choć nie było zakazu, który mówił, że mężatka nie może pracować, było to źle widziane. Zwłaszcza wśród rodziny królewskiej.

Jak widać od samego początku musiała rezygnować z rzeczy, które kochała. I wszystko na darmo.

Urocza księżniczka Charlotte ma swojego klona! Mamy kapitalne zdjęcia ślicznej Scarlett

21 lat po śmierci księżnej Diany trafiło do sieci unikatowe zdjęcie! Tajemnica poliszynela rozwiązana!

Od tego zaczęło się piekło. Kiedy książę Karol zaczął być zazdrosny o księżną Dianę?

Księżniczka Charlotte ma charakterek z piekła rodem. Zachowała się dokładnie tak samo jak… Niesamowita zbieżność sytuacji!


Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Księżna Diana na nartach w Austrii 1995 rok

Księżna Diana na nartach w Austrii 1995 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×