To ona pierwsza zdradziła Karola! Sensacyjne wieści na temat księżnej Diany obiegły media

Diana i Karol

Księżna Diana pierwsza zdradziła Karola? Sensacyjne informacje ujrzały światło dzienne. Co powiedział w wywiadzie były ochroniarz Lady Di?

Mijają lata od śmierci księżnej Diany, a sensacyjnych doniesień na jej temat ciągle nie brakuje. Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe informacje. Tym razem na zwierzenia zebrało byłego ochroniarza żony Karola. Co powiedział?

To Diana pierwsza zdradziła Karola?

Cały czas na światło dzienne wychodzą kolejne skandaliczne szczegóły życia uwielbianej przez tłumy Lady Di. Tym razem na zwierzenia zebrało się policjantowi, który pełnił rolę osobistego ochroniarza księżnej. Sierżant Allan Peters postanowił wyjawić w wywiadzie z CNN, że to Diana pierwsza miała romans, wcale nie Karol.

Petersa twierdzi, że mężczyzną, z którym spotykała się księżna, był jego kolega ze służby, Barry Mannakee. Przybył do Pałacu Kensington w 1985 roku. Miał wówczas 37 lat, a Diana 24. O łączących ich bliskich kontaktach opinia publiczna wiedziała już od dawna. Jednak dopiero teraz podano do wiadomości, że ich związek miał miejsce, zanim Karol zdecydował się wrócić do Camilli. Allan Peters wyznał, że sam poinformował księcia o romansie jego żony.

Zwykło się mówić, że to książę Walii był niewierny podczas trwania swojego małżeństwa. To zdecydowanie i niezaprzeczalnie nie jest prawdą. To księżna pierwsza zdradziła. On wrócił do pani Parker Bowles, dopiero gdy dowiedział się o romansie z Mannakeem – wyjawił w rozmowie.

Mannakee zmarł w wypadku motocyklowym w 1987 roku, a Diana, kiedy się o tym dowiedziała, wpadła w rozpacz. Lata później przyznała się do sympatii, jaką go darzyła.

Był najlepszym kompanem, jakiego kiedykolwiek miałam. Byłam szczęśliwa jedynie z nim. Chciałam rzucić wszystko i zacząć z nim żyć. Możesz w to uwierzyć? A on mówił ciągle, że to był bardzo dobry pomysł – mówiła na nagraniach zrobionych przez jej trenera głosu.

Dziennikarze Daily Mail podkreślają, że zeznania sierżanta Petersa należy przyjmować ostrożnie, bo bardzo dziwny jest moment, w którym zebrało mu się na wspomnienia. Uważają, że sprawa wygląda jak PR-owa zagrywka, mająca ocieplić wizerunek przyszłego króla.


Ślub księżnej Diany i księcia Karola

Ślub księżnej Diany i księcia Karola

Ślub księżnej Diany i księcia Karola

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×