Sekretny list po śmierci księżnej Diany trafił do mediów! Królowa Elżbieta II ukrywała go przez dwie dekady!

Księżna Diana ostatni list

Księżna Diana ostatni list

Sekretny list do królowej po śmierci księżnej Diany

Tragiczna śmierć księżnej Diany wywołała wiele emocji na całym świecie. Nieoczekiwany wypadek i okropny koniec ukochanej Księżniczki Ludu wstrząsnęły poddanymi rodziny królewskiej i fanami, a monarchia znalazła się w krytycznym momencie. Nastroje panujące w państwie i reakcje na zachowanie rodziny królewskiej były skrajne, a w najgorszej sytuacji znalazła się królowa Elżbieta II, którą bardzo krytykowano za zwlekanie z reakcją na nieszczęśliwy wypadek jej byłej synowej. Na szczęście królowa mogła liczyć na wsparcie swojej siostry, księżniczki Małgorzaty.

W dokumencie o rodzinie królewskiej, zrealizowanym przez Netflix – The Royal House od Windsor – ujawniono, że zmarła obecnie księżniczka napisała do królowej poruszający list, który w sekrecie przekazano monarchini dzień po pogrzebie księżnej.

Moja kochana, to cudowne, jak zaaranżowałaś życie nas wszystkich po wypadku i sprawiłaś, że stało się łatwiejsze do zniesienia dla tych dwóch biednych chłopców. Byłaś po prostu wspaniała – napisała w krótkiej notce dla Elżbiety II.

Księżniczka odnosiła się do faktu, że królowa Elżbieta – przełykając dumę po wszystkich skandalach księżnej Diany, których, nie bójmy się tego powiedzieć, w ostatnich latach jej życia wcale nie było mało – wyprawiła zmarłej księżnej prawdziwie królewski pogrzeb. Było to z jej strony oznaką łaski i współczucia dla synów Królowej Ludzkich Serc, która według protokołu nie miała już prawa do bycia pochowaną ze wszystkimi honorami przynależnymi członkini rodziny królewskiej. Straciła je po rozwodzie z księciem Karolem, ale królowa zdecydowała, że burzliwe nastroje w kraju wymagają zdecydowanych kroków.

Choć nie zawsze zgadzała się z Dianą, postanowiła uczcić jej śmierć w należyty sposób, łamiąc przy tym protokół, ale zyskując uznanie poddanych. Ludzie potraktowali to jako znak, że królowa ostatecznie wybaczyła księżnej Dianie wszystkie jej wybryki i zażegnała po jej śmierci konflikt, który miał narastać od lat.

Księżna Kate marnieje w oczach! W najnowszej sukni wygląda szczuplej niż Angelina Jolie!

Sama skóra i kości. Książę Karol doprowadził księżną Dianę do koszmarnego stanu. Wolelibyśmy nie widzieć tego zdjęcia

Książę Karol to niezłe ziółko! Świeżo po ślubie z księżną Dianą świntuszył z inną kobietą przez telefon


Pogrzeb księżnej Diany

Pogrzeb księżnej Diany

Pogrzeb księżnej Diany

Pogrzeb księżnej Diany

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×