Szukaj

Szokujący raport patologa w sprawie śmierci księżnej Diany! Nowe fakty wstrząsnęły Wielką Brytanią

Zdjęcie z wypadku księżnej Diany

Zdjęcie z wypadku księżnej Diany

Jak zginęła księżna Diana?

Księżna Diana zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym we Francji. Słynny patolog twierdzi, że mogła przeżyć, a rana, którą odniosła, nie powinna była jej zabić. Co dokładnie odkrył? Nowy raport rzuca zupełnie inne światło na sprawę.

Śmierć księżnej Diany wstrząsnęła całym światem. Królowa ludzkich serc zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło przez paparazzich ścigających jej samochód w Paryżu. W aucie przebywał również Dodi al-Fayed, ówczesny kochanek byłej żony księcia Karola. Jak twierdzą naoczni świadkowie, Diana żyła gdy wydobywano ją z samochodu, zmasakrowanego w wyniku zderzenia z kamiennym filarem. Zmarła dopiero w szpitalu, choć lekarze dokładali wszelkich starań, by ją uratować. Co dokładnie ją zabiło?

Jeden z najsłynniejszych brytyjskich patologów twierdzi, że do śmierci doprowadziła maleńka „łezka w żyle”, umiejscowiona głęboko w płucach. Richard Shepherd jest pewny, że ten uraz nie powinien był jej zabić.

To był tak specyficzny uraz, że nie widziałem podobnego w całej mojej karierze. Gdyby tylko uderzyła w przedni fotel pod nieco innym kątem… Gdyby tylko prędkość była o 15 km/h mniejsza. Gdyby tylko miała zapięty pas bezpieczeństwa… Gdyby tak było, prawdopodobnie 2 dni po wypadku pokazałaby się publicznie z podbitym okiem, zapewne osłabiona z powodu złamanych żeber i ze złamaną ręką na temblaku. – napisał lekarz w swojej książce

Innymi słowy, Dianę zabił najzwyklejszy w świecie przypadek. Gdyby księżna zapięła pasy, nie doszłoby do niczego w stylu tragedii, jaka rozegrała się w Paryżu. Niestety, w sprawie jej śmierci wciąż pozostaje wiele niejasnych czynników, których prawdopodobnie nigdy nie uda się rozwikłać ani wyjaśnić.

Księżna Diana nie chciała rozwodu z księciem Karolem. Powód zadziwia

Księżna Diana publicznie poniżała Camillę! Nazywała ją bardzo brzydko

Rodzina królewska w skandaliczny sposób traktuje Meghan Markle! Jest gorzej niż z księżną Dianą!


księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Krystyna Janda z synem wyglada jak księżna Diana

Krystyna Janda z synem wyglada jak księżna Diana

Księżna Diana w swoim gabinecie w Pałacu Kensington (sesja dla Vogue'a)

Księżna Diana w swoim gabinecie w Pałacu Kensington (sesja dla Vogue'a)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×