Mroczny sekret księżnej Diany ujrzał światło dzienne. Książę Karol i księżna Camilla szaleją ze wściekłości!

księżna Diana trzecie dziecko

Księżna Diana miała trzecie dziecko?

Księżna Camillaksiążę Karol próbują „desperacko utrzymać w tajemnicy” ogromny sekret księżnej Diany, który ujrzał światło dzienne na kilka dni przed urodzinami księcia Karola. Plotki o prawdopodobieństwie, że zmarła księżna urodziła w sekrecie córkę od lat wypływają na powierzchnię, ale tym razem sytuacja wydaje się być naprawdę poważna – na tyle, że świętujący 70. urodziny książę i jego żona wpadli w furię.

Jak donoszą brytyjskie i amerykańskie tabloidy, dziewczynka ma na imię Sarah i jest starsza od księcia Williama, co sprawia, że kwestia dziedziczenia tronu przestaje być nagle prosta. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać, bo historia jest dość nieprawdopodobna. Skąd w życiu księżnej Diany miałoby wziąć się trzecie dziecko, w dodatku starsze od jej pierwszego syna?

Przed ślubem z księciem Karolem, królowa Elżbieta II zleciła wykonanie testów ginekologicznych potwierdzających płodność książęcej pary. Pobrano jajeczko i próbkę nasienia, a ginekolog, który przeprowadzał test, zamiast zniszczyć je po potwierdzeniu płodności pary… uczynił ze swojej żony surogatkę dla biologicznego dziecka księżnej Diany i księcia Karola.

Plotki zostały bezlitośnie zmiażdżone przez pałac Buckingham, ale fakt, że wypłynęły w chwili, w której w świetle reflektorów powinien być książę Karol, niesamowicie denerwują księżną Camillę:

Nie może uwierzyć, że znów wszyscy o tym mówią, jest wściekła. Kolejny raz imię Diany jest na wszystkich ustach i Camilla zostaje przeciągnięta przez błoto. Dopiero otrząsnęła się po 20 rocznicy śmierci Diany, kiedy jej popularność naprawdę odczuła nienawiść ludzi. Teraz wszystko znów zaczyna się od nowa. – wyjawia źródło z pałacu

Myślicie, że w tych plotkach – choć brzmią dość nieprawdopodobnie – może być jednak trochę prawdy? To bez wątpienia tłumaczyłoby wściekłość księżnej Camilli…

Camilla i… niania Williama. Księżna Diana nienawidziła opienkunki swojego syna. Powód daje do myślenia

Księżniczka Eugenia wybrała kwiaty, a Kate i Diana? Czym było „coś niebieskiego” na królewskich ślubach?

Zamieszanie z tytułami na królewskim dworze. Dlaczego księżna Diana nosiła inny niż księżna Camilla?


Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Księżna Diana, książę Karol i Oliver Hoare

Księżna Diana, książę Karol i Oliver Hoare

Księżna Diana z matką Frances Shand Kydd nie miała dobrej relacji

Księżna Diana z matką Frances Shand Kydd nie miała dobrej relacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×