W Wielkiej Brytanii zawrzało. Księżna Diana miała trzecie dziecko?! Książę William może stracić tron!

Księżna Diana, książę Harry i William

Księżna Diana, książę Harry i William

Księżna Diana miała trzecie dziecko?

Teorie spiskowe na temat księżnej Diany i jej życia nie są niczym nowym, ale najnowsza może poważnie zaszkodzić rodzinie królewskiej. Na plotki o tym, że to królowa Elżbieta II – lub książę Karol – spowodowali wypadek, w którym zginęła Diana, nikt nie zwraca uwagi od lat. Najnowsze doniesienia mówią jednak o trzecim dziecku następcy tronu i Królowej Ludzkich Serc.

Jeden z amerykańskich tabloidów twierdzi, że przed narodzinami księcia Williama i księcia Harry’ego, na świecie pojawiła się księżniczka Sarah, która obecnie ma zamieszkiwać Stany Zjednoczone. Dziewczynkę miał wychować lekarz, który brał udział w badaniach płodności przeprowadzonych przed ślubem księżnej Diany i księcia Karola, gdy Diana miała zaledwie 19 lat.

Historia mówi o tym, że w 1980 roku królowa Elżbieta II, przed oficjalnymi zaręczynami swojego syna i jego wybranki, wymogła na parze przeprowadzenie testów na płodność. Chciała być pewna, że Diana i książę Karol mogą zapewnić ciągłość rodu – a jeden z lekarzy biorących udział w testach miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek.

Dziewczynka miała przyjść na świat w Wielkiej Brytanii i wychowywała się w niewiedzy o swoim pochodzeniu. Dopiero gdy skończyła dwadzieścia lat wyjawiono jej, że została poczęta dzięki in vitro. Gdy zaczęła szukać rodziców, dostała niepokojący list z pogróżkami, po którym zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Brzmi to cokolwiek dziwnie, ale według znajomych Diany, książęca para rzeczywiście przeszła takie testy przed zaręczynami:

Mówiła mi o tym. „Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić” – wyjawiła lady Elsie Bowker

Jeśli to prawda, a tak poważne zarzuty zwykle są gruntownie sprawdzane przez ludzi rodziny królewskiej, książę William może stracić tron.

Myślicie, że to tylko szalona teoria czy coś w tym jest?

Księżna Diana była w ciąży w chwili śmierci?! Królewski patolog po latach odpowiedział na szokujące plotki

Księżna Diana bezceremonialnie łamała szczególnie jedną zasadę protokołu! Widać to na każdym zdjęciu

To był jej wieczór! Wyszło na jaw, co księżna Diana zrobiła zaraz po ogłoszeniu rozwodu z księciem Karolem


Książę William, książę Harry, księżna Diana

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana z matką

Księżna Diana z matką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×