Szukaj

Tabloid dotarł do nieznanego listu księżnej Diany. To jego treść skłóciła ze sobą Williama i Harry’ego

Harry, William, Diana, New Idea

Harry, William, Diana, New Idea

Książę William i książę Harry mają konflikt. Nie ma wątpliwości, że to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy. Tabloid dotarł do prawdziwych rewelacji na temat źródła sporu. To nieznany dotąd list księżnej Diany.

Książę William i książę Harry zagrażają przyszłości monarchii, a dokładniej ich konflikt, ale jedna osoba mogła zapobiec zaciekłym konfliktom między królewskimi braćmi. I jest to osoba, której najbardziej potrzebują, ale nigdy nie będzie jej w ich życiu. Ekspert od rodziny królewskiej, Robert Lacey, uważa, że ​​księżna Diana, gdyby żyła, mogłaby powstrzymać kłótnie między synami. Niestety, niechcący dolała oliwy do ognia. Dlaczego?

List księżnej Diany skłócił ze sobą Harry’ego i Williama?

Robert Lacey na łamach najnowszego wydania New Idea twierdzi, że Lady Di mogłaby nie dopuścić do kłótni braci:

To być może wielka spekulacja, ale nie sądzę, by doszło do tego, gdyby Diana nadal żyła. Bracia zbliżyli się do niej w czasie zamieszania i rozpadu jej małżeństwa z księciem Karolem.

To jednak Diana zwróciła się w liście do swojego lokaja, Paula Burrella, zaledwie rok przed śmiercią, ujawniając swoje nadzieje, co do swoich dwóch synów. List dopiero niedawno trafił w posiadanie mediów.

Kocham moich chłopców na śmierć i mam nadzieję, że nasiona, które zasiałem, wyrosną i przyniosą im siłę i wiedzę.

Jej przesłanie jednak każdy z nich zrozumiał inaczej. William poszedł w stronę królewskich obowiązków – tak odczytał słowa mamy. Natomiast Harry zinterpretował jej myśl zupełnie inaczej. Czuje, że obaj są owocem ustawionego małżeństwa, obserwował zmagania nieszczęśliwej Diany i zrozumiał, że musi iść za głosem serca, a nie rozumu. W efekcie między nimi narodził się konflikt pomiędzy powinnością a miłością. Właśnie to powoduje, że według Roberta, może nie dojść do zgody między braćmi. Tak więc niechcący Królowa Ludzkich Serc prawdopodobnie zaogniła ten konflikt. Gdyby żyła, zapewne wyjaśniłaby wszystko synom.

W przyszłym roku bracia będą mieli kilka szans na pogodzenie się. Ale jeśli tego nie zrobią, Lacey ostrzega, że ryzykują trwałe zerwanie relacji. Pierwsza okazja pojawi się, kiedy wraz z królową i księciem Karolem spotkają się, aby omówić nowy związek pracy Harry’ego i jego żony Meghan z zadaniami rodziny królewskiej.

Autor mówi także, że poprawny kontakt braci może nigdy się nie odrodzić, jeśli książę William przyjmie dawny tytuł wojskowy księcia Harry’ego, jako kapitana generalnego Royal Marines. Następnie w czerwcu ich dziadek będzie obchodził 100. urodziny. Jednak największą nadzieję na pojednanie daje odsłonięcie pomnika księżnej Diany w Pałacu Kensington 1 lipca, w dniu jej 60. urodzin. Zobaczymy, co przyniesie czas.


List księżnej Diany poróżnił Harry'ego i Williama? New Idea donosi

List księżnej Diany poróżnił Harry'ego i Williama? New Idea donosi

List Diany do Harry'ego i Williama

List Diany do Harry'ego i Williama

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×