Ujawniono tajemniczą wspólną cechę u Meghan Markle, księżnej Kate oraz księżnej Diany! Widać ją gołym okiem!

Księżna Diana, księżna Kate, Meghan Markle

Księżna Diana, księżna Kate, Meghan Markle

Księżna Diana, Meghan Markle i księżna Kate mają takie samo znamię

Meghan Markle i księżna Cambridge na wiele sposobów kojarzą się z księżną Dianą, matką ich partnerów – księcia Harry’ego i księcia Williama. Ale nie ma rzeczy bardziej zaskakującej niż to, że trzy królewskie piękności mają ze sobą coś wspólnego – charakterystyczny pieprzyk tuż nad górną wargą. Nie jesteśmy specjalistami od związków, ale czy nie istnieją niezliczone teorie, iż mężczyźni szukają kobiet, które przypominają wyglądem ich matki?

Charakterystyczny pieprzyk księżnej Diany znajdował się po lewej stronie nad górną wargą i – całkiem słusznie – zazwyczaj był raczej odsłonięty niż zakryty makijażem do jej publicznych wystąpień. Jeśli spojrzymy uważnie na narzeczoną księcia Harry’ego, Meghan, która znana jest również z eksponowania swoich piegów, zauważymy, że gwiazda ma pieprzyk w dokładnie tym samym miejscu.

Tymczasem Kate również ma charakterystyczny znak – po prawej stronie, tuż nad górną wargą. W zasadzie jest to tak charakterystyczna cecha, że ​​woskowa figura księżnej w londyńskim Madame Tussauds uległa zmianie w ostatniej chwili, zanim trafiła na wystawę w Londynie w 2012 roku – rzeźbiarze chcieli, aby ta cecha została zachowana.

Co łączy Meghan Markle i księżną Kate z księżną Dianą?

Czy Harry i William podświadomie wybrali Kate i Meghan ze względu na ich podobieństwo do Diany? Być może, ale jesteśmy pewni, że miała na to też wpływ wspólna pasja do pracy charytatywnej i zmian społecznych.

Niedawno okazało się, że księżna Kate jest fanem tych samych klasycznych stylistów, co Królowa Ludzkich Serc i często inspiruje się Dianą w doborze biżuterii i dodatków (nie mówiąc już o jej kultowym szafirowym pierścionku zaręczynowym, który oczywiście należał wcześniej do Diany). O podobieństwie Meghan do księżnej Diany mówił sam książę Harry podczas ogłoszenia zaręczyn w BBC:

Och, znałyby się jak łyse konie, bez wątpienia, myślę, że byłaby teraz wniebowzięta, tak bardzo podekscytowana z tego powodu. Ale, jak powiedziałem, prawdopodobnie zostałyby najlepszymi przyjaciółkami – wyznał.

Szkoda, że tego już się nie dowiemy…

Coś nieprawdopodobnego! Książę Louis jest coraz bardziej podobny do… Porównajcie tylko te dwa zdjęcia!

Na ślubie Meghan i Harry’ego pojawi się siostra księżnej Diany! Zobaczcie jak wygląda dzisiaj

Niesamowite… Meghan Markle i książę Harry podczas swojego ślubu nawiążą do ceremonii księżnej Diany i księcia Karola!

Meghan Markle zrobi wszystko aby uszczęśliwić księcia Harry’ego! Na swój ślub przygotowała wyjątkowe show ku pamięci księżnej Diany!


Meghan Markle w zielonej kreacji

Meghan Markle w zielonej kreacji

Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience

Ksi??? Harry i Meghan Markle z wizyt? w Birmingham

Image licensed to i-Images Picture Agency. 08/03/2018. Birmingham, United Kingdom. Prince Harry and Meghan Markle at an event to celebrate International Women's Day at Millennium Point in Birmingham, United Kingdom. Picture by ROTA / i-Images

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×