Diana przyłapała Karola na seksie z inną kobietą! Zdradził ją niemalże na jej oczach

Książę Karol i księżna Diana nigdy nie byli prawdziwym małżeństwem

Książę Karol i księżna Diana nigdy nie byli prawdziwym małżeństwem

Diana przyłapała Karola na zdradzie

Nadszedł teraz trudny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej książę Filip musiał pożegnać się z podwładnymi z racji wieku i przekazać wszystkie swoje obowiązki Williamowi, Harry’emu i Kate. Oni z kolei są skupieni teraz na przypadającej na 31 sierpnia dwudziestej rocznicy tragicznej śmierci księżnej Diany, która do dzisiaj wywołuje silne emocje.

A wzbudza ich niemało, szczególnie teraz, gdy wypływają na jaw informacje i szczegóły dotyczące życia Diany z Karolem, przez które Królowa Elżbieta II podobno nie może sypiać.

Grób księżnej Diany jest pusty! Jej brat ujawnił szokujące fakty na temat miejsca pochówku

Książę Karol uprawiał seks przez telefon z Camillą

Z prywatnych nagrań, rozmów, informacji przekazanych od terapeutów czy ochroniarzy wyłania się nam obraz małżeństwa, które zawarte z rozsądku i zgodnie z konwenansami było bardzo nieszczęśliwe. Karol od zawsze miał obok siebie ukochaną Camillę Parker-Bowls, z którą znajomość była zdecydowanie czymś więcej niż przyjaźnią. Diana wpadła w rozpacz próbując wszystkich możliwych środków, żeby zakończyć romans męża, a w momencie kiedy się zorientowała, że z silnym uczuciem nie będzie w stanie wygrać – o wszystkim opowiadała najbliższym.

Diana dzieliła się z przyjaciółmi intymnymi opowieściami na temat relacji z księciem Karolem. Z ostatnich wyznań dowiadujemy się, że Diana nakryła Karola na seksie przez telefon… w toalecie! Ostrożny Karol ukrył się w ustronnym miejscu, żeby odbyć niezwykle intymna rozmowę z ukochaną Camillą.

Rodzina królewska konsekwentnie odmawia komentowania nagrań, które wyciekły do mediów po dwóch dekadach. Czy do czasu rocznicy śmierci Diany przerwie milczenie?

Harry i William w poruszających słowach o rozmowie z Dianą tuż przed tragiczną śmiercią. Doskonale pamiętają ostatnie słowa matki

Choroba księżnej Diany

Księżna Diana nakryła Karola na sekstelefonie

Księżna Camilla i książę Karol mają nieślubne dziecko?

Księżna Camilla i książę Karol


Księżna Diana w Australii

Księżna Diana w Australii

Księżna Diana miała zostać zamordowana?

Księżna Diana miała zostać zamordowana?

Ślub księżnej Diany i księcia Karola w 1981 roku (fot. ONS)

Ślub księżnej Diany i księcia Karola w 1981 roku (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×