Dla księżnej Diany ważniejszy od księcia Karola był inny przystojniak. Upokorzyła go na oczach całego Białego Domu!

Księżna Diana i książę Karol, data rozwodu prawdziwa

Księżna Diana i książę Karol, data rozwodu prawdziwa

Księżna Diana i John Travolta upokorzyli księcia Karola

Goście Białego Domu i para prezydencka kompletnie zignorowali księcia Karola podczas wizyty książęcej pary w USA. Wszystko przez taniec księżnej Diany i Johna Travolty, który poprosił Królową Ludzkich Serc do tańca. Zawojowali parkiet, a zdjęcia z tego wieczoru zrobiły furorę. Co dokładnie zaszło?

O tym, że w małżeństwie księcia Karola i księżnej Diany to ona była prawdziwą gwiazdą, wiedzieli wszyscy. Nie raz i nie dwa mówiło się, że przyszły król Anglii jest zazdrosny o popularność żony. Lady Di stała się prawdziwą medialną sensacją, a jej poczynania z zapartym tchem śledził cały świat. Najlepiej widać to było podczas pamiętnej wizyty pary w Białym Domu.

Ówczesny prezydent Ronald Reagan i jego żona Nancy Reagan, wyprawili wystawne przyjęcie na rzecz książęcej pary. Na parkiecie w sali balowej Białego Domu bawili się dostojnicy, politycy, artyści i gwiazdy Hollywood. Pomiędzy nimi znajdował się będący wówczas u szczytu popularności John Travolta oraz Clint Eastwood. W pewnym momencie aktor podszedł do księżnej i poprosił ją do tańca, a oczy wszystkich skupiły się właśnie na nich:

Tuż po pierwszym tańcu Reaganów i książęcej pary, Nancy podeszła do Johna i powiedziała: „Już czas, mój drogi”. Podszedł wtedy do stolika księżnej Diany i poprosił ją do tańca. Diana mówiła później: „Byłam strasznie podekscytowana”. Wszyscy zniknęli z parkietu jak za dotknięciem magicznej różdżki i patrzyli jak tańczą, kompletnie ignorując księcia Karola, który tańczył wtedy z baletnicą Suzanne Farrell. – wyjawiła królewska biografistka

Nic dziwnego, że na zdjęciach z tego przyjęcia Diana promienieje, a Karol sprawia wrażenie jeszcze bardziej nadąsanego niż zwykle…

Meghan Markle drugą księżną Dianą? Powtarza się przykra sytuacja z przeszłości

Księżna Diana koncertowo oszukała wszystkich! W spektakularnym przekręcie pomagał jej sam Freddie Mercury!

Księżna Diana wcale nie była taka święta! To straszne, co zrobiła Karolowi w rocznicę ślubu. To potwierdzone


Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×