Wyciekły szokujące fakty z życia księżnej Diany. Pierwszy romans, pierwsza zdrada Karola… Nikt dotychczas nie poruszał aż tak intymnych tematów

księżna Diana smutna, choroba

księżna Diana smutna, choroba

Ciekawostki z życia księżnej Diany

31 sierpnia, dwadzieścia lat temu, samochód którym jechała ukochana przez Brytyjczyków Księżna Diana rozbił się w tunelu. Auto wiozące księżną uciekało przed paparazzi w trakcie drogi z hotelu Ritz Paris. Siedzący po lewej stronie pojazdu, kierowca Henri Paul i Dodi Al-Fayed zginęli na miejscu. Ranni zostali: Diana i ochroniarz Dodiego, Trevor Rees-Jones. Księżna była przytomna i do ośmiu otaczających ją paparazzich (niektórzy robili zdjęcia) powtarzała „o mój Boże” i „zostawcie mnie w spokoju”.

O godzinie 1:00 w nocy księżna została przewieziona do szpitala La Pitié-Salpêtriére, gdzie podjęto próby ratowania jej życia. Wewnętrzne obrażenia okazały się jednak zbyt rozległe. Diana zmarła o godzinie 4:00 w niedzielę. Miała 36 lat.

Szczegóły choroby księżnej Diany wyszły na jaw. Zdradził je jej prywatny sekretarz

W związku z okrągłą rocznicą śmierci „królowej ludzkich serc” w mediach pojawia się wiele doniesień, szczegółów, niepublikowanych wcześniej informacji. Wielkie poruszenie wywołał między innymi film, w którym ujawniono fragmenty rozmów Diany ze swoim nauczycielem dykcji –  Peterem Settelenem. Oto pięć najbardziej szokujących faktów z życia ukochanej przez całą Wielką Brytanię księżnej:

  1. Wszyscy książęta mają kochanki. Kiedy Diana skonfrontowała Karola w sprawie jego romansu z Camilla Parker -Bowels ten odparł „Cóż, nie zgadzam się na bycie jedynym księciem, który nigdy nie miał kochanki”.
  2. Pytana o swoje pożycie z mężem Diana szczerze odparła – „tak raz na jakieś trzy-cztery tygodnie”
  3. Diana wyznała, że zakochała się w żonatym ochroniarzu –  Barrym Mannakee – ale, że ich relacja nie miała podłoża seksualnego.
  4. Księżna opowiedziała również, jak uciekała z pałacu, żeby móc pobyć z ukochanym.
  5. Diana wyznała, że jej teść, książę Filip powiedział synowi, że jeśli jego małżeństwo z Lady Di nie wypali, może romansować z Camillą.

Całe życie księżnej to gotowy scenariusz na kolejny film biograficzny, zwłaszcza, że na światło dzienne ciągle wychodzą nowe informacje pokazujące jak naprawdę wyglądało życie księżnej Diany.

Wpadka księcia Williama w filmie dokumentalnym o księżnej Dianie!

Księżna Diana miała zostać zamordowana?

Księżna Diana

Choroba księżnej Diany

Księżna Diana


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×